Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kerülhetnék be autós...

Hogy kerülhetnék be autós körökbe?

Figyelt kérdés
18 éves autó-fanatikus vagyok. Nagyon érdekel minden ami autókkal kapcsolatos, de nincs egyetlen olyan ismerősöm/barátom aki hasonlóan van ezzel és akár tudnék beszélni róla. Facebookon követek oldalakat és látom hogy mindenféle társulások vannak, csapatok stb.
2016. aug. 10. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a csoportok általában típus alapján jönnek létre. Válassz egy autótípust és kéretőzz be a csoportjukba. Írd meg ugyan azt, amit a kérdés leírásába is. Facebook-on kívül még vannak fórumok is, ott is fel lehet venni valakivel/valakikkel a kapcsolatot. Bár elsőnek ajánlanám átolvasni a fórum összes témáját, így már valószínűleg nem sok kérdésed marad.

Pontosan mik érdekelnek? Hátha tudok valamit ajánlani, ahol beszerezheted az információkat.

2016. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volvo típusú autóm van. Tetszik a JDM is, de márkafüggetlen vagyok, nem állok sem a honda sem a vw oldalán, mindkettő tetszik sőt a seat az opel és a lada is. A "stance" stílus tetszik legjobban, de megnézem a gyorsulási versenyeket és az erre spécizett autókat, vagy akár driftet, másodikként a ratstyle a kedvenc, legjobban mégis a stance. Most még az én kocsim nagyrészt gyári, nem sok extrával. A terveim megvannak, már csak pénz kérdése. Jövő nyáron remélhetőleg úgy mehetek majd el autós rendezvényekre, hogy nem néznek majd ki onnan.
2016. aug. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!