Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Mercedes CLS 350 4Matic...

Egy Mercedes CLS 350 4Matic éves fenntartási költsége kb mennyire drága?

Figyelt kérdés

Most lehetőség lenne egy ismerősnek a fent nevezett autóját megvenni igen kedvező áron.


Az autó még nincs 3 éves, 89.000 km van benne, végig szervizelt és karcementes és majdnem fullextrás.

Kívül-belül simán elmenne újnak, csak azért adja el, mert most születik a 3. gyerek és vesz egy GL500-at.

Új ára 23 millió volt, most 15-ért ideadná.


Nem egy Swiftből ülnék át, mert most is egy Volvo S80-am van, tehát tisztában vagyok azért a prémium árazással. De mondjuk az S80-hoz képest mennyivel több egy ilyen CLS éves fenntartása?


Nyilván ilyen, és ennyi idős autónál csak a kötelező szervizekkel és a gumikkal, meg a biztosításokkal kell számolni, más tétellel nem igazán.


Kb mennyiből jön ki az éves fenntartás, ha évi 25-30.000-et megyek főkként városban és országúton?



2016. aug. 15. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy 15 millióval elég erősen át vagy b/szva a palánkon? De unixauto.hu simán meg tudod nézni mibe kerül bármi is hozzá
2016. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz konkrétan? Egyébként még AMG pakett-os, ezt nem írtam.

Nyilván a 15 irányár, és most mégcsak az ismerősöket kérdezte meg, mielőtt feltenné a használtautóra.

Nyilván, ha én azt mondom, hogy komolyan érdekel az autó és itt van x Ft kápé, akkor meg fogunk egyezni.


De ne a használtautón hirdetett, ilyen-olyan előéletű, állapotú, szervizeltségű kocsikkal hasonlítsd össze.

2016. aug. 15. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed?
2016. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Johnny Bravo ***** válasza:

Na nézzuk:

-a 3-assal tokeletesen egyet ertek!Ha valamire kivancsi vagy miert nem az ismerosodet kerdezed?!


-az 1-essel is egyet kell ertsek,hogy 15 millaert gyakorlatilaf ugy levesznek mint a nagykabatot!


-az S80-at meg a cls-hez hasonlitgatni bármiben is.....hat ne is haragudj,de a ket auto egy lapon nem emlithető!


-"Nyilván ilyen, és ennyi idős autónál csak a kötelező szervizekkel és a gumikkal, meg a biztosításokkal kell számolni, más tétellel nem igazán"

Ha ez így lenne......egyebkent meg jo lenne tudni hogy 350cdi vagy 350benzinrol van szo!

2016. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem lepődtem meg, itt aztán értelmes válaszra tényleg ne számítson az ember.


Nos, neki idáig konkrétan semmibe nem került a tankoláson meg a biztosításon kívül az autó, ugyanis olyan konstrukcióban vette, hogy ingyenes szervízcsomag járt neki hozzá a kopó alkatrészeken kívül.

Gumit meg féket idáig meg nem kellett cseréltetnie.


Már miért ne lehetne az S80-at a CLS-hez hasonlítani?

Ugyanúgy prémium árazással dolgozik a Volvo szervíz is mint a Merci.

Egyébként meg eddig nekem az S80 volt a top autó, mondom ezt úgy hogy ültem/vezettem új 3-as BMW-t, 5-ös BMW-t, Q7-et, stb.

De eddig egyiknél sem fordult még csak kicsit sem meg a fejemben, hogy lecserélném a Volvo-t.

Egyedül eddig ez a Merci ami valamivel nagyon megfogott, ez nagyon már mint az összes többi autó idáig.


Amúgy meg hogy lennék már átb...va, amikor nem vettem még meg semmit???

2016. aug. 16. 07:33
 6/9 Johnny Bravo ***** válasza:

Ugyan nem tudjuk pontosan milyen s80-ad van,de nagyon kivancsi lennek ra mit tudhat hogy ennyire el vagy ájulva tőle!

A válaszokkal meg nem tudom mi bajod van!Teljesen korrekt mindegyik,maximum neked nem tetszik!De azert azt kell mondjam nem túl nagy talpraesettségre utal,hogy az állítólagos barátod autója után ide jössz érdeklődni.......

2016. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi abban a furcsa, hogy ismerősi körömben rajta kívül nincs CLS tulaj? Akkor kitől érdeklődjek? Nem egy annyira gyakori kocsi.


Az S80 pedig az öthengeres 215 lovas dízel (Polestarral 265-re van felhúzva), 4 éves, fullextrás. És azt nyugodtan állíthatom, hogy a BMW-ket, a 7-es kivételével veri minden szempontból. Ezt 5-ös BMW tulaj barátom fájó szívvel és szomorúan maga is elismerte.

2016. aug. 16. 09:31
 8/9 anonim válasza:

1. a Unixauto-s link az hasznos az alkatrészekhez

2. 3 éves korig tényleg szinte semmi költség nincs az autóhoz, ezért is akarja eladni. Most jön a zsebbe nyúlós rész, gumik, fékek stb. Ezeket nyugodtan vedd figyelembe, ha az árról beszélsz vele.

3. Érdemes a Mercinél hosszabbítani a garanciát +3 évvel, akkor nem érhet nagy meglepetés

2016. aug. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Nem azért adja el. Hanem azért, mert 5 főre bővül a családja és a CLS egy 4 személyes autó.
2016. aug. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!