Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motoron lehet-e valami...

A motoron lehet-e valami olyan változtatást csinálni hogy alacsonyabb legyen az ülésmagassága?

Figyelt kérdés
Yamaha TZR,Aprilia RS,Honda NSR ezekre gondoltam..Gyorsasági típusú motort akarok venni, de igen kicsi vagyok csak 154 cm. (50ccm)
2010. ápr. 19. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

És mi a bajod, nem éred el a pedálokat vagy a kormányt nem tudod megfogni rendesen?


Kis embereket is láttam már nagy motort vezetni, nemhiszem hogy az üléssel kellett volna valamit kezdeniük :)

2010. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor ne vegyél olat vegyél jól bevált simsont vagy Mz-t
2010. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvigasztallak: magas ember is esik akkorát alacsony géppel mint a fo..t.

Javasolnám mivel nem ér le a lábad a földre álló helyzetben, vélhetően ez a problémád, olyan helyen vásárolj ahol ki tudod, lehet, próbálni, hogy neked méretben megfelelő e a motor, ha eddig még nem tetted meg. Állítani általában nem lehet. Ha a telókat hátul komplett kicseréled, valamennyit ül, de a menetstabilitás elszáll. Szóval ilyet ne.

Száguldozni, felkenődni egy másik járműre bármelyik jó.

2010. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekünk Yamahánk van és lehet állítani az ülésmagasságot. Előtte Kawasakink volt, azon is lehetett.öcsémnek Suzukija van, azon is lehet.
2010. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17:59

Nekem is van annyi eszem. csak ha én ilyet szeretnék akkor ez van.

Amúgy köszi a válaszokat motornézésben majd megkérdezem hogy lehet-e valamit tenni ez ügyben :)

2010. ápr. 22. 14:45
 6/8 A kérdező kommentje:

17:20

Nem ér le normálisan a lábam

2010. ápr. 22. 14:46
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Az első villahídban a telókat fentebb lehet tolni, így az ülés is alacsonyabbra kerül, nálunk ez bevált szokás a szervizben.

2010. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hmm, értem :)

Köszi. Ez kipróbálásra kerül majd motornézésnél :)

2010. ápr. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!