Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudom a joomla oldal...

Hogyan tudom a joomla oldal kódját szerkeszteni? A website health checker jsvasol néhány változtatást, és jelöli a sorokat: Error Line 465, Column 1375: character "=" is not allowed in the value of attribute "name" Hol étem ezt el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 19:34
 1/1 reptoid ***** válasza:
A joomla egy tartalom kezelő rendszer, nem egyetlen fájlból áll, hanem rengetegből, de ezt biztosan te is tudod. Jobbklikk forráskód, aztán megkeresed az adott sort. Innen kikövetkezteted, hogy a joomla melyik fájlja tartalmazza azt, majd notepaddal, jegyzettömbbel, jóformán akármivel tudsz rajta javítani. El kell menteni, majd a javítottat felmásolni a régi helyére.
2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!