Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most volt aktuális az autóm...

Most volt aktuális az autóm műszakija, ott is hagytam, de szóltak hogy elvesztették az összes papírt! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
(nem tudom hogy vesztették el őket:forgalmi, zöldkártya, biztosítás), és azóta nem is hívnak, pedig azt mondták majd hívnak és szereznek új papírokat! Az autóra viszont nagy szükségem lenne, jár valamilyen kártérítés ezért?Vagy lehet bárhogy sürgetni ezt,vagy bármit tenni?(az autó több mint 2 hete ott van és azóta nem is hívnak)
2010. ápr. 19. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én biztos elküldeném őket a p.csbe,ilyen nincs hogy elvesztettük a papírokat és keresünk másikat (biztos vagy benne hogy az az autó még ott van?) menj el okmányirodába érdeklődd meg hogy ilyenkor mi van. ha nem mondanak rá semmit, akkor én megkérdezném a rendőrségen is, hátha tudnak vmi okosat mondani.
2010. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.Hogy tűnhetnek el a papírok?Azokra nagyon vigyázniuk kellene

Az autót miért nem szállíttattad el onnan mert ha drága én biztos nem hagynám ott.

Szerintem menj be minél hamarabb és érdeklődj mert már azért 2 hét alatt meglehetett volna csinálni a papírokat.Ha nem fenyegesd meg őket hogy be fogsz menni a rendőrségre és fel fogod őket jelenteni.

2010. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy megtörték az autód?és míg javítani van terelnek ezzel a szöveggel?én mindenképp rendőrséghez fordulnék mert ez lopás ha nem adják vissza.
2010. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég régi és ócska autó,egy 93as Fiat Tipo,nem éri meg ellopni,főleg így!.Azt mondták hogy valószínű ellopták tőlük a papírokat,de ki lopna ilyet...
2010. ápr. 19. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordul, hogy elkallódnak az iratok.

Be kell menni az okmányirodába és ott felvetetni egy jegyzőkönyvet az eltűnés körülményeiről.Ekkor viszont fizettesd ki a szerelőkkel a forgalmi engedély árát. Ez 6000 Ft. Zöldkártyával már nem kell foglalkoznod, mert a műszaki vizsgával automatikusan érvényessé válik és már nincs a kis zöld színű kártya, ami régen volt. A biztosytás meglétéről pedig a biztosító biztosan ad másolatot.

2010. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!