Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te 2-3 millió forint között...

Te 2-3 millió forint között milyen kombit vennél? (Max 1-2 évest. )

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Új Ladát. Nagyon tetszik. De majd 4 év múlva veszek, akkor lesz kb. 1 millió vagy kevesebb. És mivel a öregek sorra veszik, jókat fogok majd találni.
2016. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért az új Ladákon kívül tényleg nem sok minden van. Ezeket pár éven belül lehet majd egymillió alatt is megvenni (használtan), ugyanis elég szar konstrukció. Már az első pár ezer kilométernél elkezdtek előjönni a bajaik. Komoly szervizelés nélkül talán 20 ezer kilométert ha elmennek. Tudom, mert én is ilyet akartam venni, ki is próbáltam egy párszor a típust.
2016. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dacia Logan MCV, annak van a legnagyobb csomagtartója. Még újan sem sokkal drágább.
2016. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 joco5582 ***** válasza:

Ne haragudj, de ennyi pénzért 1-2 éves kombit nem igen fogsz találni.

A legolcsóbb kombi méretű\típusú új autót a Dácia kínálja, klímával kb 3.5m ft. A Renault Grand Clioja, a Ford Focusok is valahol 4.5m ft körüliek a gyakorlatban, és sajnos 3-4 millió ft-ból nem lehet nagy alku sem. Egy 3 milliós autóból meg szinte semmi.

1-2 éves korára ezeknek nem lesz akkora értékvesztése, ha csak nem valami hibája van.

2016. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ladáról hallottam, sok panaszt is már. (Kalina)


Ennyiért van Clio Grandtour (3 millió alatt mozog), és mint írta egyik kommentelő Logan MCV (éppen tudok egy 5 hónapost 2,1 millióért.)

2016. aug. 17. 11:44
 6/6 joco5582 ***** válasza:

Mielőtt döntenél ülj be ezekbe az autókba. Pont benne voltunk és mi\én nem választottam a Dáciát. Nem mondhatnám, hogy extrás vagy drága autónk volt előtte, de a Dácia "kényelme" nem előrelépés lett volna, hanem visszalépés. Szép forma, meg jó technika, de az utastér pőreségévek ennyi pénzért nem tudtam volna együtt élni. Példa: Az ülésnek két magassága van padló és fent, közötte semmi. Ráadásul magasról egyszerűen csak leesik az ülés mély állásba. Az ülésben ülve a haverom Wartburgja jutott eszembe - lehet valakinek bejön.

A kesztyűtartó az új autóba nem záródott be, többszöri próbálkozásra sem. Míg az értékesítő egyszerűen erőből becsapta mint az ólajtót. Akkor úgy maradt. Összességében szerintem aki új autót keres jó értéktartással mindenképp jó választás a Dácia, de akinek volt bármilyen autója előtte nagyon fog hiányozni néhány dolog.

A Clio grandtour már meggyőzőbb, de a csomagtér egy paraszthajszállal nagyobb mint az alap, kombikkal hasonlítva meg egyszerűen kicsi. Ráadásul a 190-centimmel egyértelműen el kellett vessük.

Remélem segítettem

2016. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!