Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan csináljam meg a jogosít...

Hogyan csináljam meg a jogosítványt ha hétfőtől szombatig dolgozok 8-18ig? 18/L

Figyelt kérdés
Nem kifogás de még nem találkoztam olyan autós iskolával ahol este is lenne oktatás..Miskolci vagyok így hogy tudnám megoldani? szabadnapom havonta 2 van

2016. aug. 17. 10:31
1 2
 1/12 anonymus950 ***** válasza:
100%

Anno nekem is igy volt 8-18-ig gyakszi.

En az oktatoval ugy beszeltem meg, hogy reggel 7-8-ig este 6-tol amig haza nem ertink.

Mondjuk én B.ujvarosrol jartam Debrecenbe, meg az oktató is ujvarosi volt igy meg lehetett oldani.

2016. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hidd el, mivel nagyon sok tanuló, dolgozó ember jár oktatásra, az oktatóvezetők inkább estefelé oktatnak. Biztos találsz olyan oktatót, aki 18 óra után is vállal.

Nálunk is rengeteg tanulókocsit lehet látni ilyenkor.

2016. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A vezetés oké. De az elméleti oktatás szerintem nem szokott lenni este csak vezetés+ vizsgára hogy mennék el?
2016. aug. 17. 10:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy lebeszéled ott valakivel, hogy "hivatalosan" részt vettél minden órán, így csak az elején kell tisztázni ezt, meg a végén bemenni vizsgára, vagy munkaidőben mész el (ha ezt nem tolerálja a főnököd, akkor szabadság kivételével). Persze, akkor magadtól kell megtanulnod
2016. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a szabadságaimmal nem én rendelkezek..még gondolkoztam valami magán oktatáson ilyenre van lehetőség?
2016. aug. 17. 10:52
 6/12 Johnny Bravo ***** válasza:
50%

"De az elméleti oktatás szerintem nem szokott lenni este..."

Aha....tehát magyarul utána se néztél semminek,csak sápitozol itt mert,hogy szerinted így-úgy......

2016. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van e-learning, mostanában egyre kevesebb a tantermi oktatás, ezt otthon akkor csinálod, amikor akarod, gépen, úgy haladsz ahogy akarsz. Kérdés hogy ez mennyire jó neked, nálunk 4ből 3an buktak rajta és csak 3.ra lett meg a kresz vizsgájuk, egyszerűen nem úgy maradt meg nekik, ezért a suli nem is ajánlotta nagyon, csak opcionális ha valaki nagyon nem tud bejárni vagy nem akar, de nekünk is este volt 17-től 20ig heti 2x, lehetett késni az elejéről vagy korábban elmenni, tehát rugalmasak. A kresz vizsga meg egyébként több időpontban is van, oktatóval kell beszélni hogy melyikre jelentsen le téged, nekünk korán reggel volt, 7.30kor kezdődött, 8kor már kint is voltam de máskor is lehetett volna, csak akkor nem a csoporttársakkal mész hanem betesznek egy másik bandához ennyi. A gyakorlati reggel 7től van este 9ig nálunk, mert van éjszakai 2óra vezetés is, gyérebb a forgalom is 6-7 után, kezdőket olyankor viszik főleg most nyáron. Viszont a forgalmi vizsga napközben van, jellemzően délelőtt, pont az erősebb forgalom miatt.
2016. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

6-os jól mondja.

Először utána kellene nézni a lehetőségeknek, aztán sápítozni, simán vannak délutáni kurzusok.

Ahogy a munkaszerződésedet sem ártana újra átolvasni, a szabadságaidnak csak egy bizonyos részével rendelkezik a munkaadód.


Mondjuk kérdéses, hogy ennyi önállósággal és értelemmel egyáltalán helyes dolog-e autózni

2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de szeretem mikor így ítélkeztek :D képzeld tudom hogy mennyi szabadsággal rendelkezem de mivel kevesen vagyunk NEM kapom meg akkor amikor akarom ;) de okoskodjál csak
2016. aug. 17. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

kedves kérdező..neked szövegértési problémád is van.


először is a gúglin keress néhány miskolci, vagy számodra közeli iskolát...azok honlapján kiböngészheted a lehetőségeket..csak a beíratkozásra kell egy picinykét elkéreckedned, aztán atöbbi már az okos fejecskéden múlik...magolni, magolni, magolni...ezért találták fel az internetes oktatást...aztán szkájpon lehet konzultálni...persze nem minden iskola ilyen rugalmas, korszerű, ezért kell kutakodnod..


itt nem kapsz jobb tanácsot, sem esti iskola címet.


járj szerencsével. a gúgli a barátnőd.

2016. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!