Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti automata vagy kézi sebváltó...

Ti automata vagy kézi sebváltós autót vennétek ha a pénz nem lenne akadály?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek?
2016. aug. 18. 13:20
1 2
 1/15 Johnny Bravo ***** válasza:
72%
Mar megint ez a melyik jobb duma.......mégis MIBEN?!?!
2016. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég manuàlisat vezettem, most automatàm van. Az automatàra szavazok, sokkal kényelmesebb.
2016. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
most kézim van, de csak is automatát fogok venni legközelebb.
2016. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1. Már megint egy agresszív magyar vezető.
2016. aug. 18. 13:26
 5/15 Johnny Bravo ***** válasza:
81%

És ebben a formában ismet egy értelmetlen kérdés......

Egyébként nem tudom honnan sikerült leszűrnőd a megállapitasodat!

2016. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem mit nem lehet érteni azon, hogy milyet vásárolnál ha tehetnéd. Melyik a jobb az egyéni tapasztalat szerint? Melyiket szereted vezetni?
2016. aug. 18. 13:31
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk azért értelmetlen, vagy legalábbis nem sok értelme van így kiírni a kérdést, mert fikció az alapja (mit vennél, ha a pénz nem lenne akadály).

A felső kategóriás "szuper kocsik" többsége már automata váltóval van szerelve.

Lehet venni automata váltós "népautót", még Suzuki Swiftet is, megfizethető áron, tehát a pénz nem lehet akadály.


Automatám van, és automatát vennék - hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Vegyen manuálisat az, akinek a vezetési élményhez szüksége van az állandó kuplung taposáshoz, váltogatásokhoz - semmi gond azzal a szemlélettel sem, csak ezért is értelmetlen a kérdésed, hisz ha valaki ragaszkodik a manuálishoz, annak lényegtelen, hogy a másik automatával jár.

2016. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 JohnnyBoy002 ***** válasza:
76%
Természetesen a kézi váltós kocsit preferálom, mert automatával nem tudnék elindulni kerékcsikorgatva a duál motoros ezres Swiftemmel...
2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség a kérdés...

Ez relatív... Kinek mi a jó.

Mire akarja használni az ember stb...

Ha annyira telelennék lenne 1-2 Drift és versenyautóm ami természetesen manuál, a felsőkategóriás kocsik meg kb mind autómata ferrari, Nissan Gt-r stb...

2016. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Autót akarok venni, pár évig nem vezettem. Néztem egy márka árlistáját amilyet szeretnék, és ott láttám, hogy az automata valamennyivel drágább. Igazából nem tudom melyiket válasszam, mert régen kézivel vezetgettem, de félek hogy visszagurulok vele emelkedőn vagy ilyesmi. De anyagilag nem gáz, ha automatát veszek.
2016. aug. 18. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!