Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régebbi...

Mi a véleményetek a régebbi mercedes-benzekről? Gondolok pl. : E 124 vagy e230 ra Mit gondoltok a következő linkelt hirdetésekről:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Lehetőleg csak normális válaszokat. Ne szokásos ezek régi szarok teleszotyizott cigányoktol tudsz veni stb.


2016. aug. 18. 21:04
 1/5 Ölen válasza:

Szia

A 124es szebb. De ezért a pénzért nem fogsz jót kapni.

Vegyél egy opelt amíg gyüjtessz egy jobbra

pl 124 300TD(OM606) vagy a kistestvére se ross 190D 2,5t

2016. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Johnny Bravo ***** válasza:

A velemenyunk tovabbra is igyan az marad hiaba fogod meg vagy 20-szor megkérdezni ugyanezt!

A második linken gyakorlatilag besirtam......neked komolyan megfordult a fejedben hogy egy ilyen hitvány lomért penzt adj?A w210-es szeria amugy is minden mercedes legalja,de errol meg a kepeken is ordit,az amit te nem szeretnel hallani!Pedig ha tetszik ha nem:ez egy régi teleszotyizott szar!Ehhez képest még a 124-es is egy csodahintó pedig az még regebbi is!

Egyébként javasolnam hogy ha annyi penzt akarsz kolteni egy autora amennyiert egy jobb biciklit adnak,akkor ne feltetlenul ilyen huszonix éves 50 gazdás mercik között keresgélj!

2016. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy neked miért baj hogy fel teszem ezt a kérdést én ésszerü érvekkel alátámasztott válaszokra voltam kiváncsi és az ember nem mindig a suzukikra kiváncsi
2016. aug. 18. 23:57
 4/5 Johnny Bravo ***** válasza:

Figyelj csak!Nem az a baj hogy kérdezel,hanem hogy ugyanazt és már sokadjára!Az elozo szorol szora ugyanilyen kerdeseidnel tobben is leirtuk hogy ezekkel az autokkal nem szabad foglalkozni,foleg nem annyi penzert amennyiert te akarsz venni!Nem tudom ezen mi nem érthető!?

Azt meg elhiszem hogy nem mindenkit a swift erdekel,csak annyi penzert amibol azok kozul is csak egy kozepeset adnak ne akarjal mar olyan autot venni aminek csillag van az elejen!

2016. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Johhny Bravo jól mondja.


W210-es Mercedest semmi pénzért nem vennék. Nagyon rohad az összes, + drága a fenntartása. Ezeket a 300 ezres példányokat pláne kerülném. 1 millióért is kockázatos.

Magyarországon már csak egy bizonyos népcsoport vesz ilyet.


A w124 egy remek autó, de ezekből a jók 1 millió Forint felett kezdődnek.

2016. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!