Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az F Astrában nem zavaró,...

Az F Astrában nem zavaró, hogy a vezetőhöz képest kissé jobbra helyezkedik el a kormány?

Figyelt kérdés
Friss jogsisként első autó vásárlásán töröm a fejem, és az F Astra az egyik lehetséges befutó. Azonban ahogy elképzelem az enyhén jobbra tolt kormányt, valahogy nagyon elidegenedem a látványtól. A probléma az, hogy még nem jutottam el oda, hogy vezessek is egy ilyen autót, így én csak találgatni tudok, hogy milyen lehet. Éppen ezért érdekelne jelenlegi, illetve egykori tulajok véleménye.

2016. aug. 19. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éve van F Astrám és őszintén, eddig fel sem tűnt, hogy el lenne tolva.
2016. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengetegen vezetik gond nélkül, de erre magadnak kell rájönni, miután kipróbáltál egyet.
2016. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vezetek f astrát, szintén első autóként. Egyáltalán nem zavaró, sőt fel sem tűnik, akkor sem ha másik autóba ülök, vagy onnan vissza.
2016. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten megnyugodtam, koszi. :)
2016. aug. 20. 05:45
 5/5 nagy gyuri ***** válasza:
100%
Fel sem tünt ,4éve hajtom
2016. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!