Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az előnye és hátránya a...

Mi az előnye és hátránya a Wankel motornak?

Figyelt kérdés
És az kétütemű vagy négyütemű?
2010. ápr. 19. 21:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
42%

Miért én írtam kompresszorokról meg túrbókról??????

15 évesen többet vezettél mint én??? Ahham jah számítógépes játékban max... Barátom 32 éves vagyok 24 éves korom óta hivatásos sofőr. Nemhogy egy 15 éves takonypóc de még sztem egy kamionsofőr is felkötheti a gatyáját ha a levezetett kilómétert nézzük... Hol vezettél te 1,8 millió Kmt te hülyegyerek??? nekem 9 évembe telt... 6 évesen kezdtél el vezetni v mi???

Elolvastál pár autós magazint meg cikket a neten és most osztod itt az észt mintha k*rvára értenél hozzá... Hol vezettél te hallod??? tanyán földúton ahol senki nem látja? Hát kurv@ nagy tapasztalat hallod....

2010. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%

9 évig inkább a helyesírásra kellett volna összpontosítanod.

Hú, sofőr vagy, bocs, akkor te többet vezettél. De vanitt jopár 18-20 éves aki úgy osztogatja a tanácsokat..

Azoknál biztos többet vezettem..

2010. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Helyesírás?? ugyan melyik szót írtam a magyar nyelvtan szabályait meghazudtolóan helytelenül??

(jah esetleg elgépeltem valamit ígérem vezekelni fogok érte)

Vagy a túrbó hosszú ú-val böki a kis szemecskéd?? bocsánat akkor turbó....

2010. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:53nak


szerintem vegyük elő a régi, de örökérvényű mondást:


Don't feed the Troll! - Ne etesd a trollt!


vagyis sz@.rjunk a 15éves Schumacherre, hagy szakértsen tovább a buszmegállóból xD

2010. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Én kíváncsiságból néztem meg ezt a kérdést, mert engem is érdekel és nem értke hozzá...

Én 19 éves vagyok, 2 éve nyaranta sofőrködöm szeméylautóval, Autót amúgy 14 éves korom ta vezetgetek, motort pedi 12-13... De az ilyen 15 éveseket énis úúgy de úúúúgy szeretem:D Főleg interneten... élőben más, mert 1 okoskodás után elhajtom a p*csába... de neten meg csak mondja és csak mondja, és utána megpróbálja bizonygatni, hogy mennyire ért hozzá:D

+ ugyanilyen szinten vannak még a 65 felettiek, akik szeretik emelgetni a poharat és okoskodni ... őket is lájkolom! :D

2010. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
52%

Jah kb mint amikor egy fegyverb*zi a fegyvermagazinok ban olvasottak alapján leosztja az észt egy hivatásos katonának hogy az xy géppuska ilyen és ilyen holott életébe nem volt még fegyver a kezében max képen látott....Nah ez kb ugyanaz.. 15 évesen jogsi nélkül okoskodik... Jézusom ez nem szánalmas ez már vicces. Most komolyan őszintén állítja hogy akkora rutinja van? Mennyit lehet 15 évesen (illegálisan!) vezetni? pár km-t stikában úgy h nehogy lebukjunk? Uggyanmár. Csak ma vezettem le 600 Km-t sztem ez 15 évesen a hatodát nem vezette le...


Elolvasott pár fasságot a neten és azok alapján akarja megmagyarázni hogy mit meg hogyan. Én sem állok le egy katonával vitatkozni h a fegyvere ilyen meg olyan úgy h közben élembe nem volt a kezemben fegyver

(am volt mert voltam katona mint mindenki más a koromban de a lényeg gondolom érthető a példából)

2010. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

22:02-es vagyok

Erről jut eszembe, egyik srác itt volt gyakorlaton, vadgazdálkodást tanult v mit... és egy vadásszal járt mindig vadakat etetni, gondozni, néha vadászni... és az utolsó napokban akartak lőni vmit... a srác pedig nem merte meghúzni a ravaszt:D Pedig elötte olyan szép történeteket mondott arról hogy ő hogy tud lövöldözni... Kb ilyen lehet most a mi "emberkénk" is itt :D

2010. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
28%

Jóval többet vezettem autót, mint 600 kilométer, és van jogsim, igaz nem autóra, hanem motorra, abba is beleraktam jópárezret.


Jó oké, nem kellett vna azt mondanom, hogy lehet többet vezettem, mint te, viszont volt az első kommentem, amibe belekötöttél:

Jók azok, csak tudni kell vezetni.

Megvannak a Wankelezésnek a szabályai.

ha ezeket nem tartod be, hamar (pár ezer km) meggyilkolsz egy vadiúj RX-8-at.


Sokan azt se tudják hogy abban wankel van aztán mondják h milyen szar a Mazda hogy tönkremegy..

Pedig bírja az csak tudni kell használni

Ja és a Wankelek szeretik a fordulatszámot :D


15/F



Ebben nektek mi nem tetszett? Mindent jól írtam, de persze nektek tökmindegy, mert ti csak a kort nézitek és akkor már mindjárt röhögtök.

19 éves gyerek! Hány autót szedtél szét? És hány motort újítottál fel az utolsó csavarig?

2010. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:41nak


öcsi, te egy troll vagy. 15éves vagy, a beszédstílusoddal van a baj, úgy beszélsz, mintha te milyen tapasztalt lennél, mert egy szakadt simsonnal menték szerintem vagy 5ezer kilómétert, esetleg valami robogóval és úgy érzed ettől, hogy te már mindent tudsz...


ha így haladsz, hogy kioktatsz mindenkit, trollá fogsz válni...

2010. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik neked ez a troll kifejezés.

Vajon ki is linkelte be ide kb. 1 hete?

ÉN.

2010. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!