Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen FM Transmittert ajánlan...

Milyen FM Transmittert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudom volt ilyen kérdés de már 2016ot írunk így kíváncsi vagyok rá. Lehetőleg Penről tudjon lejátszani illetve bele lehessen pörgetni az sem lenne rossz ha mutatná a címeket kijelzőn :D

2016. aug. 20. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy milyet veszel,az összes beadja a kulcsot pár hét után.

És amíg működik,addig is borzalmas.


Inkább vegyél 10 ezer körül egy belépő USB-s fejegységet,mint 4-5 ezret kidobni ilyen vackokra.


Én a 6. tönkrement transzmitter után váltottam inkább egy USB-s fejegységre.

2016. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
Semmi pénzért nem tennék ilyen szemetet az autóba. Jól írta az első, inkább egy alsókategóriás fejegység.
2016. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolókkal szemben, nekem teljesen pozitív tapasztalatim vannak. Én már egy éve használok egy sima noname, 3.000 Ft-os, MediaMarkt-ban vásárolt transmittert, és tökéletesen működik. Kis helyet foglal el, van hozzá távirányító is, bármely autóban működik, csak bedugom a szivargyújtóba és rá kell állnom az adott frekvenciára, lejátszik USB-t, microSD és SD kártyát is, valamint a számok sorszámát is mutatja. Azonban ahhoz hogy beletudj pörgetni a számokba és rendesen mutassa a számcímeket kicsit több pénzre van szükség, de 5-6 ezer forint környékén már találsz ilyen készüléket. Ha komolyabb céljaid vannak akkor valóban jobban megéri egy fejegység. Viszont még egyszer hangsúlyozom, én már legalább egy éve nyúzok egy kis olcsó transmittert, és hibátlan volt eddig.
2016. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
Legfőképpen nem a tartósságával van baj, hanem a hangminőséggel. Kb mintha telefonnal felvennél egy alapból rossz minőségű zenét majd lejátszanád azt.
2016. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!