Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak,2-es benzines...

Első autónak,2-es benzines Golf, vagy suzuki Swift 1. 0, esetleg egy Maruti 800-at ajánlanátok ebből a felhozatalból?

Figyelt kérdés
Leginkább városi közlekedésre kellene az autó, meg időnként hétvégente kirándulásokra. Van 400ezrem, mellette diákmunkából szokott havi 50ezer csurranni cseppenni, max 200ezerért szeretnék autót venni, maradékot meg egyéb fennmaradó költségekre szeretném fordítani.(átíratás, eredetiség vizsgálat, biztosítás, átnézetés szerelővel, esetleges hibák javíttatása stb.)
2016. aug. 13. 16:59
 1/4 anonim válasza:
76%
Szia. Èn első autonak szintén 200000-ben gomdolkodtam. 4 hònapja vettem egy Suzuki swift 1.0-át. Sok kis apro dolgot kellett rá költeni de én nagyon szeretem! Nem hagyott cserben még... Arra készűlj fel hogy régebbi autòkra mindig lesz mit költeni. De a suzukit azért ajánlom mert sok helyen olcsòn kapni hozzá alkatrészeket! Én nagyon megszerettem és nem cserélném le semmire :) jah és amikor veszel autòt nagyon vizsgáld át kivül belűl a küszöböket ne legyen rohadt...vagy menjen veled valaki aki ért hozzá ha te esetleg bizonytalan vagy!
2016. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem félsz akkor mehet bátran az 1.0ás papír kasznis Suzuki Swift.


Nem lehetnek rossz kocsik, ültem már olyanban, valóban egy élmény vele menni, viszont nem éreztem magam biztonságban. Nem európai emberekre tervezték, és tényleg féltem benne, szűk volt a tér és éreztem hogy elég imbolygós a jármű.


Inkább egy F astrában gondolkodnék. Vagy eegy Corsában. Golfot is kipróbálhatod. Ha a fogyasztás számít akkor japán vagy 1.4es, 1.6 os benzines F astra, vagy 1.7 dízeles astra. Ezek nagyon jók.

2016. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Marutit nem javaslom, mert mi kb. minden honapban vittuk szervizelni.. 2x cserben hagyott, mert felforrt a hutoviz, dugoban folyamatosan le kellett allitani a motorjat, mert nem birta.

Egy jo 1.3 SWiftet javasolnek, nekem az van 6eve, egyszer sem hagyott cserben, jo kis autok fogyasztas szempontjabol, jo vezeti, es olcso es konnyu hozza az alkatresz szerzes.. Na meg azert jobban is nez ki mint egy kis maruti.. :) (legalabbis szerintem )

2016. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Swiftem van 1.0 és érdekes én szeretem nem érzem magam veszélyben a többi járművel szemben. Nem hiszem, hogy pl egy kis Corsával ha pl. 90 el ütközök akkor sokkal több esélyem lenne a túlélésre mint a Swiftben, figyelni kell és ennyi az egész. TEHÁT ÉN A SWIFTEM VENNÉM!
2017. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!