Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 125 jó választás?

Aprilia RS 125 jó választás?

Figyelt kérdés

Eddig csak simsont vezettem, de összegyűlt egy kis pénz és szeretnék egy komolyabb gépet :)

A2-es jogsival ezzel jól jarnék?

Köszönöm a válaszokat


2016. aug. 22. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi a pénz, akkor ne Aprilia-t vegyél. Kegyetlen jó motor, de drága fenntartású gép. Nekem ez van, de van hozzá pénz fenntartani is. Ha megveszed, akkor legalább 200 000 ft legyen a zsebbe, ha kell hozzá vmi alkatrész.
2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszod. Milyet tudnal ajanlani aminek a fenntartása olcsóbb és viszonylag jól megy?
2016. aug. 22. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
szintén RS 125 tulajdonos vagyok és én is csak ugyanazt tudom mondani, amit az első válaszadó. ez egy nagyon jó motor, de sokat fogyaszt és minden alkatrész nagyon drága hozzá. ha nálad az üzemeltetési költség fontos szempont, akkor ez nem a te motorod. jó választás lehet a Honda CB500, Suzuki GS500, Kawasaki ER-5, esetleg valami japán 250-es sornégyes is. ezek megbízható és jó motorok, A2-vel vezethetők és jóval olcsóbb a fenntartásuk, mint az Apriliának.
2016. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, hasznos volt.
2016. aug. 22. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mire akarod használni, és az alapján válassz. Ha pályázni akarsz vele akkor RS, ha csak ide-oda elszaladgálni, akkor jók a japán motorok. Nem lessz akkora erő bennük, nem lesz olyan élmény, de nem is kell zsebbe nyúlni évente. Én a saját RS-emmel voltam Olaszországba nyaralni, viszont az nem tetszett benne, mikor oda-vissza behörbölte azt a 400 liter benzint a 8 liter olajjal. Nem vágott földhöz az üzemanyag ára, de az RS nem erre való, nem túra motor, hanem sport.
2016. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!