Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őrültség megvenni egy 8 éves...

Őrültség megvenni egy 8 éves 150 ezer kilométert futott BMW X5-öt 3 literes 285 lóerős dizel motorral?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi ismerősöm most jutányos áron árulja az autóját. Tudom, hogy gondos gazdája volt, minden szervizt lelkiismeretesen megcsináltatott márkaszervizben. Az autó hibátlan most, át is nézettem. Anyagi öngyilkosság megvenni, vagy lehetne vele még elég sok gondtalan kilométerem? Tapasztalatok? Előre is köszönöm!

2016. aug. 25. 11:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megvettem az autót, a BMW-vel ellenőriztettem a futásteljesítményt is, teljesen rendben van. Mondjuk ez a Totalcar cikk nem nyugtatott meg :D El is kezdem akkor a vezérlés csere megszervezését szerintem, túl nagy a kockázat... Inkább most kezdetben még 300 ezer forint kiadás, mint hogy esetleg később 2-3 millió :S
2016. aug. 26. 09:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nagy a különbség az ellenőrzés és a csere közt, de ezért linkeltem a cikkeket, jobb félni, mint sokat fizetni. Gratulálok, mindentől függetlenül szerintem jó vételt csináltál és sok gondtalan km-t teszel majd meg vele !
2016. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10: Pont ezért írtam, hogy azt neki kell tudnia, hogy mennyire közeli és mennyire megbízható az ismerőse.

Nekem van olyan ismerősöm, akitől egy használt kutyaházat sem vennék meg, és olyan is van, akitől látatlanban akár egy ingatlant is.

2016. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!