Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autóhifi szett...

Van olyan autóhifi szett amely tartalmazza a hangszórókat, mélysugárzót és az erősítőt is?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, hogy mindez egy csomagban , tökéletesen összeválogatva!

Köszönöm a segítséget!


2016. aug. 26. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg azt meg tudjatok mondani nekem, hogy az aktív autómélynyomóra rá lehet kötni a hangszórókat is?
2016. aug. 26. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:
én erősítőt és mélyládát találtam szettbe, de ha bemész egy autóhifi szaküzletbe összrakják neked, hogy minden jó legyen
2016. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ilyen nagyon ritkán van, többnyire csak erősítőt mélyládával szoktak összepárosítani mivel, ezeknek viszonylag igénytelen a helyigénye beépítésnél.


Egy hangszóró teljesen más tészta, ahány autó annyiféle egyedi megoldás lehet.


Hiába a legjobb választás egy 16-os komponens szett, ha az autódba azt nem lehet beépíteni a gyári helyre.

Aki meg nem gyári helyben gondolkodik (tehát akár ajtópanelt fúr vág farag vagy gyárt), az eleve nem akarja, hogy valaki neki összeválogassa a cuccokat.


Az autóhifiben millió buktató lehet, én pl a saját kocsimnál rengeteget szívtam a hifi tervezésénél, pedig valamennyire még képben is vagyok a témában.


Én azt mondom, hogy ne vegyél ilyen csomagot, maximum akkor ha tényleg az adott ládára és erősítőre van szükséged. Inkább menj el egy hifiműhelybe, és megmondják, hogy az adott autóban mi lenne a tuti.


Milyen hangszórók férnek az ajtóba, esetleg a kalaptartóba, milyen erősítő kellene hozzá, és az adott zenei ízlésedhez milyen mélyláda passzolna a legjobban, csak mert azzal is nagyon mellé lehet nyúlni.

2016. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!