Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpár (600ccm) kormány...

Motorkerékpár (600ccm) kormányrúd és kormányvégsúly beállítása, kiválasztása?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a motoromon a kormányrudat ezzel kapcsolatban a kérdésem: Ha a markolatokat nézve részt nem állítottam teljesen vízszintbe, tehát a két markolat egy kicsit pár fokkal kijele lejt az okozhat stabilitási gondokat vagy sem? Ez inkább emberfüggő, talán így jobban fárad a csukló? A következő kérdésem - új kormányvégeket vásároltam és ezek csak 78 grammot nyomnak egyenként míg a gyári 300-at. Éreztem, hogy nagyobb szélsebességnél könnyebben szitál a kormány ha jobbról és balról kapok levegőlöketeket nem csak a kezemet rángatja de vele együtt a kormányt is - viszont erre van-e valami gyári előírás, hogy szabad-e könnyebbet feltenni vagy ez is csak esztétikai és egyéni kérdés.

2016. aug. 26. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!