Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem terjedtek el minden...

Miért nem terjedtek el minden autónál az ablakkeret nélküli ablakok?

Figyelt kérdés

Némelyik luxusmodellnél, illetve különc autónál látni ilyet.

Szerintem, nagyon jól néz ki.


Mi az oka, hogy nem ezt használja minden gyártó?



2016. aug. 27. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a coupeknál néz jól ki, most egy suv-nál lehet nem lenne olyan jó. Meg gondolom több vele a munka, mint ha lenne keret, gondolom olcsóbban kijön kerettel
2016. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Strapabíróbb, ha van kerete. Egy átlagembernek inkább a megbízhatóság számít, inkább legyen kicsit csúnyább, de akkor 15 évig ne kelljen hozzányúlni.
2016. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb a szélzaj is többek között.
2016. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem keretnélküli a 323F,és azért akadnak hátrányai.


Egyrészt hiába magyarázom az embereknek,hogy ne az üvegnél fogva csukják be,tojnak rá.


Utána ott van a szélzaj,és az,hogy a tükör felőli részen bekarcosodik,és éjszaka elég zavaró.

2016. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nincs szélzaj egy komolyabb kocsinál, hiszen ott a kéder
2016. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem olyan merev. Illetve mai napig vannak gondok vele, még egy méregdrága CLS osztály is például képes beázni ezen a helyen, nagy sebességnél süvít a szél, és hasonló kellemetlenségek. Amúgy kinézetre szerintem is brutál szép.
2016. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!