Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják hogy nem ajánlot...

Miért mondják hogy nem ajánlott taxit venni, mint használtautó?

Figyelt kérdés
Rendben van hogy nagy futásteljesítmény, de mivel munkaeszköz és a megélhetése is függhet adott esetben az előző tulajdonosnak azt gondolnám igyekezett folyamatosan karbantartani.
2016. aug. 27. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Taxis és a jó kocsi??? Kizárt.

Sok Km és elhanyagolt szar kocsik, ne vegyél olyan kocsit ami taxi, rendőr volt

2016. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A rendőrautót megértem, mert azokat tényleg nem kímélik - egyszerűen nem saját autókat nyúznak.
2016. aug. 27. 20:38
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
a taxisoké se jobb, sok kilóméteres kocsik, amik szarrá vannak hajtva és ugyanúgy nem szervizelik
2016. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Azon kívül nem tudod ki volt benne bedrogozva vagy hány krvát fojtottak meg benne
2016. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert a taxis nem hülye, akkor adja el amikor már nem éri meg rákölteni pénzt és alkalmatlan a munkára.
2016. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg okosok?

Taxisnak évente van műszaki vizsga.

Egyébként is érdeke, hogy jó állapotban tartsa, rendszeresen takarítsa kivül-belül.

Szarrá hajtás az mi? Én még egy taxit sem láttam 2-esben üveghangon, füstölő gumikkal hülyegyerekeskedni.

Km biztos több lesz benne mint Cipi bácsi swiftjébe.

Eladni meg kénytelen a jó állapotú autót is ha elérte a 10 évet mert tovább nem használhatja taxinak.

Nem vagyok taxis de ennyit egy átlagembernek is illik tudnia.

2016. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért a taxik futnak, 10 évesbe alsóhangon van 5-600e km de inkább több. Azt már jó állapotúnak nevezni költő túlzás.
2016. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Egy pesti taxi mennyit fut nem tudom.

De egy megyeszékhely vagy kisebb város taxija nem megy évi 20ezret.

2016. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennek a 2-3x-osát. Sőt, vannak olyan taxik, amiket "forgóban" vezetnek akár napi 24 órában, azok ütik a 100,000-et évente...
2016. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a taxisok sem tartják olyan jól az autókat. Sokszor csak külsőleg rakják rendbe az autót, de amúgy sz*r. Futómű teljesen kuka az összesen a sok rossz út miatt, a motor már az utolsókat rúgdossa a kíméletlen városi üzem miatt. Belül minden kopott és minden lóg meg zörög. Emellett a tudat, hogy többezer ember beült meg kiszállt az autóból, ez is jelentős kopás az ajtóknak. Beülsz egy taxiba, jó eséllyel zörögni fog valami. Mikor a taxis tudja, hogy lejár hamarosan az engedélye az autóra, utána már nem fog költeni rá. De azért egy év alatt még ugrik az autóba 80 ezer km. Városban!
2016. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!