Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az új Ladákról?

Mi a véleményetek az új Ladákról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen egy új-újjabb lada, mint például a granta, kalina stb.

Aki vett megvan vele elégedve?

Milyen a szerviz igénye és a fogyasztása?



2016. aug. 28. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi pénzért inkább Dacia, az már egy fokkal jobb.
2016. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tomcatters ***** válasza:
50%
Kb 2 hónapja káttam egy uj ladát vácon a főuton lerobbanva ... tolták ki az ut szélére... tulaj meg...."pedig most hoztuk ki par napja a szalonból"
2016. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Csak rá kell nézni ezekre a kocsikra. Látszik, hogy full gagyi, szánalmas nevetséges szemét.


De amúgy minden autóstesztben is írják, hogy rakás szar.


Igazából aki ilyet vesz, az meg is érdemli, hogy rábasszon. Mert, hogy valaki ilyen szinten nem néz utána, ahhoz már tényleg kell tehetség. A Dacia-k is rakás szarok különben, én azokat se értem, hogy mi jár a fejükben azon embereknek, akik megveszik. Ahelyett, hogy vennének használtan 2-3-4 éves normális autót. Oké, hogy új, de azért ez még bizony az a szint, ahol jobban megéri a használt. Ki nem adnék több millió forintot egy szar ladáért, ami tele szar műanyagokkal, a minőségről pedig nem is lehet beszélni őszintén szólva. Ez nem minőségi áru.

2016. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Olcsó nájlon az egész. 5 év múlva úgy fog kinézni, hogy el sem tudod adni.
2016. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Manapság már kritikán aluli, nem lehet ilyen autót eladni. Mikor ugyanannyiért ott vannak a Daciák, Suzukik sokkal jobb minőségben.
2016. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Suzuki-k sem olyan nagyon rosszak ma már, ez így van. Dacia-t viszont tényleg hanyagolnám. Még az új Fiat Tipo is marhajó különben... Ha olcsójános autó, akkor az!
2016. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kinézetre elmegy, de van bennük valami taszító, ami még egy nem annyira "autótudósnak" is azt sugallja, hogy inkább ne.
2016. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem szeretem a Suzukit, de akkor már inkább ezerszer azt vennék, mint az új Ladát!
2016. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
2 millióért ne is számítson csodára az ember egy új autónál, én annyiért inkább használt autót vennék. Persze embertől is függ hogyan bánik vele, ismerek olyat aki a szalonból kihozva az autót egyből azt nézte mennyit megy és hogyan gyorsul, aztán szidta mikor pár hét múlva lerohadt az út szélén. Persze az autó a szar és ő tud vezetni (bejáratásról nem is hallott).
2016. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9-es


3 millás autó az inkább. És a Dacia ennyiért tud adni normális autót, szóval nem ezzel van a gond. Ja és ha egy 300-400 ezer km-es autó bírja a gyorsulgatást meg a végsebesség tesztet, akkor hadd bírja már egy úk autó is legalább 100 ezer kilóméterig.

2016. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!