Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet az én nevemre motort...

Lehet az én nevemre motort iratni?

Figyelt kérdés

majdnem 14 éves fiú vagyok még nincs szemnélyim.

megyek majd tél után segédmotorra vizsgázni viszont még most vennék a gyűjtött pénzemből egy motort már meg van beszélve csak az a kérdés, hogy lehet az én nevemen a motor?



2016. aug. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
50 ccm-es moped, az-az M kategóriás segédmotor nem kerül a nevedre. Ha jól tudom egy adás-vételi szerződés kell, hogy nálad legyen és érvényes biztosítás rá. Amennyiben mégis névre kéne iratni minden gond nélkül. Itt nem kell, hogy nagy korú legyél
2016. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vásárláshoz és a szerződés megírásához kellenek a személyi adataid, amit általában a személyi igazolvány bizonyít. Menj el az okmányirodába és csináltass egy személyit, aztán vehet motort. Segédmotort nem kell átíratni a nevedre, csak biztosítást kell kötni rá.
2016. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

De az adásvételit lehet az én nevemre akkor?

2016. aug. 29. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!