Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Kényelmesség,jó vezethetőség,erő szempontjából?

2.2 c vectra 2003 körüli évjárat vagy 1.8 (esetleg 1.8T) audi a3 98' környékéről. Egy max. két személyre kell, szóval az, hogy a hátsó ülés mennyire kényelmes az lényegtelen.


2016. aug. 29. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Audit, mert az valamennyire státusz autó, de a turbo motor az lehet hogy költséges lesz ha szar
2016. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kényelemere az Audit, vezethetőségre és erőre egyiket sem.
2016. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második! Miért? Nem jó vezetni őket? Te mit ajánlanál helyettük?
2016. aug. 29. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
1.8 Vectra, a világból is kivisz, az erő meg 200 paci felett kezdődik.
2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy jó-e vagy sem, azt csak a vezetési stílusodtól és az igényidtől függ. Mind kettőt próbáltam már, nekem nem jöttek be, én nem szeretem az unalmas, átlagos autókat. Hogy mit ajánlanék? Azt nem tudom, próbáld ki őket, ha van rá lehetőséged. (Remélem nem vagy olyan mint én, nekem mindig is nehéz volt jó autót találni. Most egy átalakított A-s Ladát használok A-ból B-be eljutásra, nem rossz, de sok elvezet azért nem szorult bele, pedig a fogyasztása az meg van hozzá (11-28liter/100km, használattól függően)
2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
200 lóerő felett nekem már a fölösleges kategória. Normál emberi használatra gondoltam . Ne kelljen nagyon komolyan elgondolkodnom, hogy vajon összejön az előzés izzadtság nélkül vagy nem. Viszont eszetlenül száguldozni sem akarok. 50% város 50% országút, pályára csak néha keveredek. A 2.2 vectra is már 147 lóerő, viszont ekkora tömegű kocsit nem tudom mennyire mozgat dinamikusan. A turbós audi is 150 lóerő. Szerintem erős lehet az is. De tapasztalatokra lennék kíváncsi. De az erőt csak normál használatban értsétek.
2016. aug. 29. 14:05
 7/9 Johnny Bravo ***** válasza:
En az 1.8T-t egyaltalan nem ajanlanam!Egy legenda volt igyan,de mar nagyon eljart felette az idő......
2016. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, hogy próbáld ki mind a kettőt, úgy könnyebb lesz választani ;)
2016. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2.2 benzin az Opel talán legrosszabb motorja, durva hibái vannak. Az 1.8 turbó pedig a VW legjobb benzinmotorja az utóbbi sok évből. Úgyhogy azt hiszem nemi is kell folytassam.
2016. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!