Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korrekt ár egy régi (95-99-es)...

Korrekt ár egy régi (95-99-es) Suzuki Swiftért ~250. 000ft?

Figyelt kérdés

Vagy csak valami eltitkolt hibával árulja az összes eladó ?

Első autónak szeretnék ilyet venni és rengeteget találni ilyen ár kategóriában.

Annyira rosszul nem is néznek ki de vannak drágábban is és a leírt adataik kb megegyeznek (pl futott km).



2016. aug. 29. 14:30
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Az a tapasztalatom, hogy egy 200ezres és egy 500 ezres kocsi között fényévek vannak, még ha adatlapon nem sok különbség is van. Egy 200 ezres kocsira átlagosan ráköltenek az emberek rögtön 200ezret csak azért hogy a következő műszakin valahogy átguruljon. Ebben az ársávban szinte biztos, hogy a rozsda láthatóan\láthatatlanul azonnali javítást igényel. Pl Suzukinál, hátsó fenéklemez, kerékjárat, küszöb, toronycsapágyak rögzítési pontjai. Azon felül szinte minden előfordulhat.

Egy 500 ezres kocsinál -tudom sokszor lyukra lehet futni, de itt nagyobb esély van arra, hogy kisebb nagyobb javítások után a kocsit gondtalanul évekig használhasd. És nem a "csúszópénzre" tartalékolsz, hanem valami preventív javításra.

Szerintem, gyűjts még, és kb 500ft ársávban keress. Az is segít, ha elfelejted a sztereotípiákat. Ha van olyan kocsi, ami igértes, mert jó állapotú, karbantartott, szép stb, inkább azt, mint egy lepukkant de nem elromlós fajta.

Tudom sokan meg fognak kövezni, de autókereskedő autói ebben az ársávban felejtősek. Magánhirdetőknél többet kapsz ezért a pénzért

2016. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!