Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia 1.8 20V Turbo,20...

Skoda Octavia 1.8 20V Turbo,2001-es, gyújtás bekapcsolás után nem világít a check engine lámpa. Hol lehet a hiba forrása?

Figyelt kérdés
Kiszedtem a műszerfalat, hátha az izzó égett ki, de kiderült, hogy LED-es a check engine visszajelző. Hol lehet esetleg még csatlakozó szétesve, kontakthiba, stb.?

2016. aug. 29. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra is gyanakodnék, hogy leragasztották, mert valamiért folyamatosan világít. A műszeregységet kellene kivenni, vagy előtte még egy hibakódolvasást végezni. De akár ki is éghetett, a ledek sem tartanak örökké.
2016. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szétszedtem a műszeregységet, de nem láttam mókolást rajta. LED nincs letakarva. Csatlakozónál szintén nem láttam ragasztást. Esetleg központi egységnél nem lehet, hogy valami szakadt vagy kontaktos? ..vagy valahol máshol?

(Kiolvasom majd VAG-al, hogy van e a központi egységben valami hiba. De ettől függetlenül tudnom kell, hogy jó e a check enigne visszajelzés.)

Olyan lehet, hogy valaki szoftveresen kapcsolta ki?

2016. aug. 30. 08:17
 3/3 Rico76 válasza:
Szia ugyanez a problémám, kezdek arra a következtetésre jutni hogy ebben az évjáratban nincs aktiválva a check engine lámpa. Érdekelne ha emlékszel még hogy te mire jutottál.
2018. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!