Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Ferrari kb. hány kilométer...

Prto3inVitez kérdése:

Egy Ferrari kb. hány kilométert bír gyári motorral?

Figyelt kérdés
nyílván egy 100méteres útszakaszon is padlózva, nem kímélve
2016. aug. 31. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom ennyire még nem élethű az NFS. Megcsinálhatsz vele pár versenyt, csak a főküldetés előtt tuningold, mert a Boss erős lesz.

1 nap és suli addig pörgesd ki.

Most komolyan, szerinted itt valaki tud neked értelmes választ adni erre? Ezt vagy ferrari szerelő, vagy tulajdonos tudja megmondani, ilyen a wikipédia nem ír, ez tapasztalat alapján derül ki. Itt se szerelő se tulaj nem lesz. Semmi értelme itt a Ferraris kérdéseknek...

2016. aug. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem olyan tartósak ám, a Ferrarira is érvényesek ezek az olaszautós betegségek. De mechanikailag jók ám azért a Ferrarik, de nem az a fajta motor, amibe 400-500 ezer gondtalan km-t lehet hajtani. De nem is ment senki még ennyit Ferrarival szerintem, szóval maguk a tulajok sem tudják a választ szerintem.

Amúgy a Porschék állnak megbizható sportkocsi hirében, nem ritkák a 200-300 ezer km-s hibátlan példányok sem.

2016. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A legmegbízhatóbb sportkocsik a japánoknak vannak, például Toyota Supra, Nissan Skyline, Nissan GTR.


De emberek....a Porsche, Ferrari, Nissan GTR és a többi szuperautó, ezek SZUPERAUTÓK! Itt nincs olyan, hogy valamelyik szar lenne. Ezek úgy vannak összerakva, hogy bírják a nyúzást. Persze, van megbízhatóságban különbség köztük, nyilván. De amire egy átlag autó képes, arra ezek is. Tehát nyugodtan vegyél Ferrarit, kérdező, nem kell gyakran szervizelned. :D

2016. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kamionos vagyok, járom egész Európát. Minden évben, mikor jön a tavasz, a jó idő, előkerülnek a motorosok, kabriók mellett a Ferrarik is az utakon.


Elég gyakran látni meghalva őket a leállósávban, vagy épp trélereken szállítva. Ha annyi pénzem lenne, inkább vennék egy Honda NSX - et vagy hasonló japán sportkocsit.

2016. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Itt nincs olyan, hogy valamelyik szar lenne. Ezek úgy vannak összerakva, hogy bírják a nyúzást. "


Ezt várná el az ember, de a valóság más. Sokszor az ilyen superautók akkor mennek hosszabb útra, mikor a szakszervizbe kell vinni, ami mondjuk az ország másik felén van. Mert mindig van valami. Vagy egy Ferrarival is egy pályán csapsz 5-6 kört, tuti valami bedöglik, ez ilyen drága sport. És mint irtam, a szupersportkocsik között is vannak megbizhatóbbak, mint a Porsche, de most eszembe jutott még az Audi R8 is, ami nagyon jól birja a sok km-t.

2016. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Honda NSX-et Ferrari helyett! Barátom te aztán tudsz élni!

Én meg inkább Zillt vennék mert az meg több trágyát bír el mint egy Ferrari.

Nem tudom honnan milyen forrásból jönnek ezek a magbízhatósági adatok amikre hivatkoztok de a legjobban kihegyezett Ferrarik(Forma1) egyáltalán nem megbízhatatlanabbak mint a többi. mint pl: a Honda. Es emellett "időnként" még nyerni is tud.

2016. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"de a legjobban kihegyezett Ferrarik(Forma1) egyáltalán nem megbízhatatlanabbak mint a többi. mint pl: a Honda."


Na jóó, a Forma1-nek köze nincs az utcai autókhoz, amúgy most tényleg éppen fordított a helyzet az F1-ben, a Honda egy nagy sz*r, a Ferrari motor meg tényleg elég jó megbízhatóság szempontjából. De mondjuk az F1-ben most melyik a legerősebb és legtöbbet kibíró motor? Hát a Mercedes :D

2016. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát egy Szupersportkocsi közelebb áll egy Forma 1-eshez mint egy utcai autóhoz. Teljesítményt, felhasznált anyagokat vagy bármit nézünk.

"amúgy most tényleg éppen fordított a helyzet az F1-ben" És most fordított a helyzet!? Én nem emlékszem ,hogy a Honda csillaga valaha is fényesen ragyogott volna a Forma 1-történetében. Tény, most a Merci vb. de a valaha volt legeredményesebb csapat a Forma1 történelme során még mindig a Ferrari. Tehát érezhető, hogy a Ferrari nem csak egy szép-dögös de egy vérbeli versenygép. Tehát ne hasonlítsuk már itt mindenféle nsx-hez de még eredményei alapján a Porsche-hoz sem mert a Ferrari külön kategória.

2016. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"És most fordított a helyzet!? Én nem emlékszem ,hogy a Honda csillaga valaha is fényesen ragyogott volna a Forma 1-történetében."


Mármint az utcai autókhoz képest fordított a helyzet. Honda motor a Forma 1-ben jelenleg sz*r, mind teljesítményben, mind megbízhatóságban. Az utcai autóknál pedig pont a Honda motor kiemelkedő megbízhatóságban, és a köbcentihez képest rengeteg lóerővel. Erre értettem a dolgot.

2016. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én nem emlékszem ,hogy a Honda csillaga valaha is fényesen ragyogott volna a Forma 1-történetében"


Ennek ellenére a Wikipédia írja, hogy "a Honda 1983-ban visszatért a Formula–1-be, és motorbeszállítóként 1992-ig különböző csapatoknak gyártott motorokat. 1983-ban a Spiritnek és 1987-ig a Williamsnek is, 1987 és 1988 között a Lotusnak, 1988-tól 1992-ig a McLarennek, valamint 1991-ben a Tyrrellnek is beszállított. A megbízható motoroknak köszönhetően a különböző csapatok 1992 végéig összesen hetvenegy futamgyőzelmet arattak, ez idő alatt Ayrton Senna három, Nelson Piquet és Alain Prost pedig egy-egy világbajnoki címet szerzett"..


Van még kérdés?

2016. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!