Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltás nem megy 3-ból 4-esben....

Váltás nem megy 3-ból 4-esben. Hol rontom el? Gázt nem nyomom váltáskor. Első autó. Kéerm valaki help :c

Figyelt kérdés
Ford Mondeo 1.8 Zetec. 1 éve vizsgáztam magyarban. Fél éve Skótban élek. Volt lehetősègem venni egy járgányt, aztán kezdő létemre egész jó minden, de ez nem megy :c

2016. aug. 31. 04:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Vizsga után nem volt lehetőségem vezetni. Jól ki van huzatva az auto es gyomoridegem van. :( Minden tok jo lenne csak ez! :(

2x vezettem. Vasárnap lett véve. Ismeros vezette haza. AMIT CSINÁLT AZ SUTÓ: adagoltam a gázt es ugye veszem le a làbam, kuplung ahogy kell..majd 4-esben. Aztan amint 4be rakom bőg a motor es "szaggat" vagy mi a kocsi. Nem fullad le. Kétségbe vagyok esve.

2016. aug. 31. 04:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a kocsit, vagy a sofőrt.
2016. aug. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nincs melletted egy jó tanácsadó..akkor nem vetted volna meg ezt az autót, még ha nagyon tetszik is..


a nejem pont így volt az autóval..vettünk egy automatát, azóta boldogság van...nem kell a járműkezeléssel, váltóval, kuplunggal foglalkozni, csa D-be teszi, oszt jónapot...


add el a vasat, és vegyél egy hagyományos hidraulikus automatát..lehetőleg japánt..azok örökké tartanak..


mire megtanulod a váltást, addigra le is térdel a váltó.

Automatánál ez nincs.


Most jön az a mesében, hogy az automata elromlik, meg drága, meg minden...


nos eddig négy automatánk volt, soha nem volt baj egyikkel sem...a titok? japán kocsit kell venni.

2016. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy az autó a ludas. Ha megy 1-2-3ba a váltás, akkor 4-be is menne simán. Más nem vezeti az autót, aki tapasztaltabb?
2016. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 szoval se mondtam h a kocsi a ludas! Nyilvan jo csak velem van a baj. Ezert kerfem h mi lehet a baj. Nem tetszésre lett véve hanem skocia domborzata es a magassagom miatt lett.
2016. aug. 31. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ismerős vezette haza, és nemcsak kis utcákon hajtott végig, akkor szinte biztos, hogy ő is kapcsolt négyesbe. Ha akkor nem szólt, hogy valami gond van a kocsival, akkor esélyes, hogy te csinálsz valamit rosszul.

Egyébként egy ilyen hibának akkor is ki kellett volna jönnie, amikor próbautat tettél a kocsival. Mert föltételezem, azért anélkül nem vetted volna meg.


Más: Kérdező! Nem értetted meg 3-as válaszolót. A lényeg, hogy az autó legyen autóhoz értő szakember által megnézve, mielőtt megveszed. Nem elég az, hogy passzol az ország domborzatához (lepusztult és sokmillió éves, mint egy skót röghegység).

2016. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"akkor esélyes, hogy te csinálsz valamit rosszul"

40 éve vezetek, és a fantáziám is elég élénk. Ennek ellenére elképzelni sem tudom, hogy mit lehetne itt rosszul csinálni, ha a többi sebességet simán tudja kapcsolni.

2016. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!