Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia "felturbózása"?

Skoda Octavia "felturbózása"?

Figyelt kérdés
Van egy 1.4 lx 60 lovas skoda octavia autóm. Mondanom sem kell, hogy nagyon lomha kocsi, fogyaszt is sokat, de nagyon gondolkodom, hogy egy kicsit felturbózzam. Szerintetek érdemes? Igazából az eladásán is gondolkodtam, de mivel egy megkímélt nagyapámtól örökölt autóról van szó, tehát ismerem az előéletét, nem szívesen adnám el, vagy cserélném el, mert egy másik kocsi előéletét nem ismerem, + meg ami egy másik autó vásárlásával jár. De nem tudom. Ti mit tennétek?
2016. aug. 31. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám eladni. Ha tényleg olyan jó állapotú akkor esélyes, hogy jó pénzt kapsz érte. Aztán kiegészíted egy Fabia RS-re :)


Másik lehetőség, hogy veszel bele egy komplett motort. Szerintem ezek is motorkódosak, megoldható, de nem lesz olcsó azért.

2016. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Johnny Bravo ***** válasza:
Add el es vegyel valami erosebbet!egy ilyen harmatgyenge motorra egy fillert is kar kolteni hogy erosebb legyen!
2016. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
boyracer
2016. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leggyengébb Octavia is(1,6 8v, 1,4 16v) 75lovas.
2016. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez 44kw-os, ritkàk is, az tény.
2016. aug. 31. 18:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt is 60 lovat mond a fickó, ha nekem nem hiszel. https://www.youtube.com/watch?v=zFiVQJsui4I
2016. aug. 31. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, igazad van... Az ember mindig tanul...

Most utánaolvastam, és tényleg létezett 1,4 8v 60LE verzió, OHV motorral.

Az tényleg szörnyű lehet, de sok mindent nem tudsz vele kezdeni.

Vagy veszel bele egy erősebb Octavia motort, vagy eladod..

2016. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!