Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus is 200 vagy BMW E46 320ci?

Lexus is 200 vagy BMW E46 320ci?

Figyelt kérdés

Ami a BMW mellet szól:

-Külsőleg jobban tetszik.

-Nagyobb teljesítmény.

Lexus mellet:

-Rengeteg jót halottam a megbízhatóságáról

-Sperrdifi

-Nagyon precíz jó váltó.


Én kezdetben nagyon húztam a E46 felé, de kezdem magam lebeszélni, valószínűleg jóval több gond is lenne vele, valamint mondhatni már nép autó vált belőle.

Ti melyik mellett döntenétek,és miért?



2016. szept. 1. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan vélemnényét keresd, aki tartott már fent Lexust. Mivel jóval ritkább, elképzelhető, hogy az alkatrész árak magasabbak. Szerintem job eséllyel találsz jó állapotút a Lexusból.
2016. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Tok mindegy de ismizunk haver?;DDD
2016. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Lexus-t venném,és pont azon érvek miatt amiket írtál.
2016. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Lexus-hoz drágábbak az alkatrészek viszont ritkább a meghibásodása is. Ami a hátránya, hogy kisebb mint a bmw.
2016. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, Lexusból is egyre több van mert eléggé rákaptak a hunok.

Nézz meg egy jó Toyota Eclipse-t (egy ilyet: [link] ez tényleg nagyon ritka és még ennél is rikábban lenne vele gondod, a 6 hengert és a hátsókereket el is felejtenéd benne ülve. Ami még az előnye, hogy kisebb eséllyel futsz bele egy machinált visszatekert órásba. Már az 1.8-as 143 Le változattal is nagyon szépen megy. Elég kapósan is néz ki, ezt meg is néznék az utcán.

2016. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Toyota Celica akart lenni. De Mitsubishi Eclipse-t is kereshetsz, az még inkább vérbeli sportgép.
2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A BMW egy szar tucat divatautó, emellett 1 dolgot megcsinálsz rajta 2 romlik el, Nekem e36 328-am van egy kalap szar, pedig nem az olcsó kategóriából vettem, mivel válogatni se lehetett... :D

E46 alá építtetni kell a sperr-t mert gyárilag csak az M3 alatt volt, ami nem is jó a 320i alá, mivel az M3 nagyházas vastag feéltengelyekkel stb...

A lexus az a mai napig menő, az "utcai drifterek" is egyre jobban szeretik. Az alaktrész tényleg drágább, de ugyanazt megcsinálod vele mint az E46-al. Forgattak már előttem ilyen is200-at száraz betonon :D

2016. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van is200am.

Kuplungszett 45

Vezerles 42-44 (?)

Bontott alkatreszeket is lehet talalni,persze nem annyit mint BMW forumokon.

E46 kupe meno kocsi,foleg a hathengeres benzinesek...de megkimelt peldanyt nagyon nagyon nehez talalni.

Lexusbol konnyebb megkimelt peldanyt talalni,ad egy erzest is,de nem konyorog azert hogy orultkent hajtsad,mint egy BMWt.

E46 kupe jol megy,a Lexus viszont kifinomultabb.

Csajok szeretik.

2016. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem e46 323ci van 170le...a 20ci karcsu ehez a kasztnihoz... szervizköltsége nem olyan vészes...kicsit több olaj kell bele stb. de meghálálja...és gyönyörü gép imádom nagyon nyomatékos...:) mentem sok nagyobbal is 25...30ci azok még durvábbak...:) de én ár érték arány fenntarthatóság dinamikus menettulajdonságok mellett döntöttem a 23 mellett:)
2016. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
ami durva az max az m3 alatt kb. semmi
2016. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!