Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e60 525d 530d vagy mazda...

Phoenix25 kérdése:

Bmw e60 525d 530d vagy mazda mps 6 vagy lexus is220?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy àtülök egy masik autoba.

Ezekre jutott a valasztasom.

Melyik és miért?

20eves vagyok. Sikerült megtakaritanom. Mivel külföldön dolgozom igy rövidebb idö alatt sikerült. Autot is ausztriaban nezek. 6000-8000között



2016. aug. 18. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Ez attól függ mire akarod használni. A 3 felsorolt kocsi pont 3 külön kategóriába tartozik.

A BMW inkább már hülyegyerekkocsi divatuató lett, de egy E60 még azért eleganciát ad.

A mazda összkerekes sportkocsinak készült, itt a vezetési élmény játszik fő szerepet és gyorsabb mint itt felsoroltak bármilyike, de egy e60-al nincs egy szinten a felszereltség terén.

a lexus meg inkább már ilyen hobby utcai drift autó lett a hátsó kerék meghajtása miatt

Szóval...

Ha elegancia és luxus kell akkor az E60

Ha sportosság és gyorsaság kevesebb extrával akkor Mazda

ha pedig egy fiatalos sportos kocsi kell amivel ha olyan kedved van tudsz játszadozni lexus

2016. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind 3 tetszik ez a baj! Sztem el kell mennyek kiprobalni! E60nal mentem 530d nagyon megy!
2016. aug. 19. 00:45
 3/9 Johnny Bravo ***** válasza:
100%
Eloszor el kene dontened mire kell!Mert igy nem sok ertelme van,hogy egy dizel E60-at hasonlitgatunk egy benzines mazdahoz,meg egy lexushoz!
2016. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Lexus, nem kérdés. A Mazda is jó, de ha osztrák autó, akkor valószínűleg már félig elrohadt. A BMW-t hagyd meg valamelyik másik honfitársadnak :)
2016. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Az E60-ak már elég leéltek. A hasonó idészakból való Lexusok is azzá váltak az utóbbi időkben.

A Mazda 6 MPS-t mondanám egyértelműen. Egyáltalán nem rohadnak jobban, mint az előző kettő és legalább sokkal ritkább is náluk. Mondjuk a három autó motorikusan sem egy liga.

2016. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
az biztos hogy a mazdának és a lexusnak kisseb lessz az árcsökkenése
2016. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerült megtakarítani és most ideje virítani. Hát ha virítani akarsz, akkor akassz le valahonnan egy Corvettet.
2016. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmm nehéz. mps 6 nak fogyasztása? nem tudom a lexust mar annyira nem szeretnem :)
2016. aug. 25. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Lexusszal?
2016. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!