Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első téligumi vásárlása...

Első téligumi vásárlása esetén ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
VW Polo 1.4 autóm alá vennék téli gumit újonnan. Nézegetem a kínálatot, de minden honlapon az értékelésnél, ami A-tól G-ig minősíti a gumi viselkedését csapadék, illetve terhelés, használat közben majdnem mindenhol csak ilyen E-F minőségűek a gumik. Kivétel a Nokian egy típusa, ami B-C. Téli gumiban csak ilyen kínálat van Magyarországon? Mert az számomra érthetetlen, hogy egy Michelin, BF Goodrich, ha drágább 5-6-7 ezer Ft-tal, mint egy Matador, akkor miért nem jobb a besorolásuk? Azok is E-F értkelést kaptak.

2016. szept. 2. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál a besorolással. Nézzél ki valami jó gumit (pl Michelin Alpine) és nézzél videó tesztet róla. Egyébként a márkás darabokkal nem tudsz mellényúlni. Nekem Michelin Alpine 4-es van, előző télen direkt teszteltem a hóban, nagyon megbízhatóan viselkedett. Vezetési élményben meg nem marad el a continental szettemtől.
2016. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nokian teljesen jó választás.


Ár-érték arányban jobb mint a Michelin.

2016. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Keress rá a gúglin:

Falken. ez egy japán gumi, csak a bordázatot nézd, hogy milyen széles, jól vezesse el a latyakot, vizet, és jól kapaszkodik hóban..


hogy milyen a besorolása? nem mindegy? csak a vízenúszás legyen a legkisebb.

2016. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem Michelin alapon 5 van , nagyon megvagyok elégedve vele, én no name márkát nem vennék de kinek mi az igénye
2016. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Hankookot vettem. Olcsó és jó. Meg vagyok vele elégedve.
2016. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyet vehetsz. Olcsó és jó.

Hankook Winter I*cept RS2 W452 -

2016. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat. Bevallom őszintén Michelinre nincs pénzem, illetve sokallom a 15-17 ezres árat. De nevesincs márkát sem akarok venni. Nyári gumiban Toyot vettem, ami nem a legdrágább de nem is az olcso kategoria. Ebből is megprobálok egy középutat beloni, q tancsok figyelembevételével. Köszönöm mégegyszer! Szép napot!
2016. szept. 3. 07:55
 8/10 anonim ***** válasza:
15-17e-es Michelein gumi?? Az nem tudom milyen méretben lehet, mert nekem a Volvora a 19-es Michelin Alpin Latitude darabja 60e Ft okosban.
2016. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En azt hogy maradj egy jo allapotu nyarinal!
2016. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15-17 e Ft-os Michelin gumit anno biztos úgy találtam, hogy nekem a téli gumim 13 colos.
2016. dec. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!