Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó kerékben szoktatok...

Autó kerékben szoktatok levegőt cserélni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősőm minden évben lecseréli
2016. szept. 4. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Minek? A levegő nem romlik meg. De ellenőrzöm a nyomást és ha kell megy a fújatás bele,de laposra nem eresztem le.

Gumisoknál lehet kapni valami speciális gázt amit töltenek a kerékbe és elvileg jobb meg kevésbé szivárog ,annak talán van értelme.

2016. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a gumissal cseréltetem a levegőt tavasszal és ősz végén. Nyári gumiba márciusi levegő kell, a télibe novemberit szoktam rakatni. Nekem eddig bevált ez a módszer.
2016. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én minden 3-4 hónapban elmegyek kocsival Tirolba, és alpesi levegőt nyomok a gumikba. Sokkal jobb, tartósabb, és a gumi belsejének is kimondottan jót tesz.
2016. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Johnny Bravo ***** válasza:
En egyszer elfelejtettem lecserelni a levegőt .... Meg is romlott es a gumi is tonkrement miatta...
2016. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nemcso ***** válasza:
100%
A téli, hideg levegő a jó, mert sűrűbb, így defektnél lassabban folyik ki a kerékből. :)
2016. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BiTOPro97 ***** válasza:
30%
Az autó abroncsiban egy gázkeverék van, ami palackról jön, és csak levegőnek hívunk, ha csak nem valami ósdi pumpás megoldással töltötted után a nyomás kiesést.
2016. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Pumpaval nehez lenne. Szájjal szoktam felfujni:)
2016. szept. 4. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Szájjal... Én héliummal töltöm, így könnyebb lesz az autó, érezhetően kevesebbet fogyaszt.!
2016. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Es ha szensavas vizet rakok bele?
2016. szept. 4. 15:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi ilyen apró darált követ raktunk bele. Nagyon jó, mert a defekt sem probléma, kis lyukakon nem szökik meg a kő, mint a levegő.
2016. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!