Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Alto 1.1 GL Fékpedál...

Suzuki Alto 1.1 GL Fékpedál nem puhul el teljesen motorindításnál?

Figyelt kérdés

Sajnos ez a gondom hogy ha elindítom az autót akkor nem puhul fel teljesen a fékpedál, fogni fog rendesen megállással nincs baj ABS van az nem világít a műszerfalon az szerint minden jó, fékbetétek nem kopottak bőven az üzemképességi tűréshatár fölött vannak, de nem tudom miért nem puhul el úgy mint eddig ezt ma vettem észre amikor hazajöttem reggel még jó volt. Lehet vele így közlekedni? Pontosan úgy van hogy álló motornál 3x lenyomom nagyon kemény lesz eddig rendben van újkora óta ilyen, ha elindítom akkor eddig lehellet puha volt a pedál, öröm volt fékezni, de most félig puha, ezt úgy értem hogy városi fékezésig finoman, majd ha erősebben nyomom akkor már keménynek érződik eddig ilyen baj nem volt vele, reggel amikor esett az eső akkor egy piros lámpánál az ABS dolgozott ,mert a rend éber őre előtt nem akartam át menni.

2006-ban született ,elmúlt már 10 éves 56.000km sincsen benne még. Mitől lehet ez?



2016. szept. 5. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Vákuumcsövet nézted?
2016. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nézni néztem olyan mint eddig semmi rendelleneset nem láttam. Bár a folyadékot mindenképpen! cserélni kell mert még gyári.... Attól nem lehet?
2016. szept. 5. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tél lenne, lehetne... de inkább fékszervó hiba. vákuumcsövet nézd meg, nincs-e kirepedezve, nem tud-e falsot szívni.
2016. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnézem holnap beszélek szerelőmmel mert úgyis a folyadékot muszáj cserélni akkor ránézhetne remélem nem adta meg magát, elég drága cucc. Mellesleg hogyan lehetne ellenőrizni megnéztem délután a csövet mert láttam hogy egy cső jön ki belőle fém cső, nincs rajta semmi olyan eléggé masszív darabnak néz ki. Amikor elindítom egy kicsit felpuhul de nem az igazi. A MAP szenzor adatait ELM327-el kilehetne olvasni?
2016. szept. 5. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
elvileg ki, gyakorlatilag, meglátod...
2016. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Annyit elmondasz nekem egy ebbe melyik fajta rásegítő van? Próbáltam kideríteni a működését de elég sok fajta van.

[link]

2016. szept. 5. 21:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a "VACUM"ot ELM327 TorQue programmal azt írja 19,1xx (nem írt mértékegységet) tudok mellékelni screnshotot az kb jó? :D meg nem mondom hogy amikor jó volt mekkora Vákum volt benne. Hétfőn megy fékfolyadék cserére.
2016. szept. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!