Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó kulcsot hol másoltassak?

Feri023 kérdése:

Autó kulcsot hol másoltassak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy vettem egy Vw Golf 5 típusú autót és csak egy kulcs van hozzá szeretnék másoltatni egyet de mivel imobilaiseres így a Vw szervizbe azt mondták hogy kB 60 ezer forint! És az lenne a kérdés hogy nem-e lehetne olcsóbban megcsináltatni valahol! (VESZPRÉMI VAGYOK). Előre is köszönöm!

2016. szept. 5. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :) Én még nem érdeklődtem a szalonba,hogy milyen árba lenne, de amit írsz nem valami biztató
2016. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és a kedélzeti számítógépet hol tudom kapcsolatai mert csak nullázó gomb van meg idő állító
2016. szept. 5. 20:38
 3/10 anonim válasza:
HUngária krt stadion metrónál van kulcs másolo
2016. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
40 ezerft volt
2016. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 12. 06:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek a gyári immobilizeres, távirányítós kulcsok ilyen árban mozognak...

Ha nem márkaszervizben, hanem VW alkatrészeket árusító független boltban veszed, ott valamivel lehet olcsóbb. Ekkor még be kell marni a mintát a kulcs tollába és fel kell tanítani az autóhoz.

De így se olcsó, több tízezer forint mindenképp.

2016. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Márkaszervizben. Viszont ha csak egy kulcs van, nem biztos, hogy vállalják. A 60 ezres ár reális. Nekem is a nejem Fordjához 250 €-t mondtak. Más kérdés, hogy mire megcsinálták, mindössze 15 €-t kértek. :-))
2016. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak akkor szerintem az lesz a legegyszerűbb ha a szervizben csináltatok meg!
2016. szept. 14. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp ott próbálkozz. Viszont, a valóban csak egy kulcsod van, nem biztos, hogy vállalják.
2016. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ott lesz a legdrágább. De ha ez nem szempont...

Tőlem sosem kérdezték, hogy hány kulcsom van még. A kulcskódot kérdezték, az alapján rendelik meg a gyárból. A feltanításhoz pedig az autó biztonsági kódja kell.

2016. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!