Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap megyek megvenni a 320D...

Holnap megyek megvenni a 320D E46-omat! Vétel előtt miket nézzek meg alaposan az autón? És menet közben?

Figyelt kérdés

Mikre kell kifejezetten figyelni?

Minden információnak nagyon örülök!


2016. szept. 5. 22:08
 1/5 Johnny Bravo ***** válasza:
55%
Vétel előtt azt nézd meg mindenképp hogy sikerült-e egy nap elégszer megkérdezned ezt itt a gyik-en!
2016. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most tettem fel a kérdést elsőre, azonban, ha valaki már feltette kérlek linkeld be, mert én nem találtam ilyen kérdést, ahol lenne lényeges információ is.
2016. szept. 5. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdező, akkor nézegess jobban, mert csak én válaszoltam kb 3 ilyen kérdésre. És valahogy Bravo kollégával mindenhol találkoztam, szóval hidd el neki. Nekem volt ilyenem, leírtam a tapasztalatokat is. Ha érdekel, privátban megírom.
2016. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__807..


szerintem pl. erről a kérdésről beszéltünk.

2016. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt még ne jelentsd ki előre hogy megvenni mész mert mindenképpen el kell vinni egy műhelybe átnézetni. Ezt meg kell lépni. Enélkül le se foglalózzad. Ezekkel a 320Dkkel kibszott sokat mentek már és ezért bármilyen nagy és költséges probléma összejöhet. 2013 óta ez a sláger a külföldről hozott autók között és nagyon sok olyat hoztak ami azért volt olcsó mert kibszott sok km volt bennük. Behozás után visszatekerték őket az eredeti km harmadára és ezért nagyon becsapósak. Kipróbálás előtt teljesen hideg legyen a motor. Akkor nézd meg az olajat. Az ujjaidra kenve vagy zsebkendőre csepegtetve sötétbarnának kell lennie. Ha koromfekete akkor az nem jó. Ha alacsony az olajszint akkor se. Ha a nívópálca szárán lerakódások vannak az se jó jel. Ha be van melegítve a motorja akkor hagyd ott mert már direkt előmelegítették. Meleg motornál kevésbé látszik ha kehes az öszvér és ezt kihasználják. Nézd meg hogy indul hidegen. Most hűvös idő van úgy is. Mennyire füstöl és gázadásra milyen. Mennyi idő alatt melegedik be. Milyen gyanús hangok vannak hidegen és melegen. Mennyire tiszta a hűtőfolyadék. Milyenek a folyadékszintek. Hogy szedi a lábát vagy mennyire lomha. Mennyire lehetett összetörve és milyen minőségben javították. Emiatt hol rozsdál. Ehhez már műhelye kell vinni. Piszkálták az alváz és motorszámot? Ezek egyeznek a forgalmival? Ha nem akkor már megspórolhatod az eredetiség vizsgálatot. De még azon is átcsusszan néhány megpiszkált azonosítójú autó. Rossz úton milyen a futóműve. Nagyobb sebességnél mint 110-120 km/h mennyire ráz a kormány és milyen az egyenesfutása. Ha kereskedőtől veszed akkor számíthatsz arra hogy szr akku és szr gumik vannak rajta és még az ajándék téli gumi is szr filléres guberált.
2016. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!