Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mezőkövesden vagy környékén...

Mezőkövesden vagy környékén tudtok-e szakembert, aki vásárlás előtt átvizsgálna egy használt autót, és segítene dönteni?

Figyelt kérdés
Az első autómat szeretném megvenni, mindenképp szeretném, ha egy szakember ott lenne, hogy ne verjenek át valamivel. Az autó, amit kinéztem, Mezőkövesden van.

2016. szept. 5. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd ki az interneten vagy az interneten a kövesdi szervizek listáját. Hívd fel őket sorban. Elviheted valamelyik márkaszervizbe is. Nem baj ha nem azé a márkáé amit venni akarsz de legalább van rendes felszerelés. Milyen márkájú az autó?
2016. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Gondoltam erre, csak nem igazán mertem márkától idegen szervízbe vinni. Egy Hondáról van szó.
2016. szept. 6. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elviheted márkaidegenbe is. Egy óra munkadíjat simán megér az, hogy tisztában legyél az állapotával.
2016. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2016. szept. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!