Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra F-ből kivettem a tetőkár...

Astra F-ből kivettem a tetőkárpitot mindenestől, vissza szeretném ragasztani, mivel ragasztóval a legjobb?

Figyelt kérdés
A textilt szeretném visszaragasztani a kemény fedélre, melyik ragasztó nem színez egyáltalán?
2016. szept. 7. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Palmatex a legjobb hozzá, de ez nem ilyen egyszerű. Ilyenkor a szövetanyagot is cserélni kell, mert az alatta lévő szivacsréteg már elporladt és újra le fog jönni, csak most máshol. Le kell szedni a teljes szövetanyagot, lepucolni a visszamaradt szivacsot, venni kell új, szivacsos, rugalmas kárpitanyagot, megközelítőleg méretre vágni, bekenni ragasztóval az anyagot és a kemény felületet, rövid száradási idő múlva (kézháthoz már nem tapad)szép fokozatosan összeilleszteni a két anyagot, egy puha kefével alaposan végigsimítani, lyukakat kivágni, peremeket visszaragasztani és mehet a helyére. Így tökéletes lesz.
2016. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a sárga cuccot teljesen lepucoltam a szövetről, és a kemény részről is
2016. szept. 7. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az rendben van, de nincs az a ragasztó, ami ne hagyna foltot azon a vékony szövetanyagon szivacsréteg nélkül. Nem olyan drága a tetőkárpit anyag, ha már csinálod, csináld meg jól és többet nem lesz gondod vele.
2016. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2016. szept. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!