Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motrot ajánljátok...

Melyik motrot ajánljátok A1-es jogsihoz? (Max: 125 ccm; Max: 11kW vagy 15 le (lóerő) lehet.

Figyelt kérdés

Március közepén töltöm be a 16-ot és mennék A1-es jogsira, ha leteszem akkor kell egy motor, melyiket/melyikeket ajánljátok? Lehetőleg "olcsóbbakat" mondjatok. Kerestem már 150 000 Ft-ig,de nem igazán találtam, megfelelőt. ( természetesen lehet röbb 150000 Ft.-nél. ) Mennyiért tudnátok egy tényleg jól kinéző motrot amiben van erő?


Előre is Köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 8. 20:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor CSAK papirosakat vegyek? Még annyit, hogy én Szlovákiában lakom Komáromban. Ésha én veszek egy papiros pl. Honda CBF 125-öt magyar papirokkal akkor az megint rengeteg pénz, hogy én szlovák papirokra rakjam? Vagy nem is jell szlovák papirokra rakni ha vannak magyar papírjai?
2016. szept. 11. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!