Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha eladom az autómat, köteles...

Ha eladom az autómat, köteles vagyok elmondani, hogy évekkel ezelőtt motorcsere volt benne? Legálisan.

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Csak így senki nem fogja megvenni, vagy csak fill3rekért."


Erre el is felejtettem felhívni a figyelmedet. Nem azt kérdezed, mennyit ront a bolton, hanem hogy törvényes-e elhallgatni.


Sajnos van egy gyakorlat, amibe magam is belefutottam.

Szerződésben: átvételkor sérülésmentes.

Sajnos aláírtam, így nem perelhetek.

Pedig rommá törték a kocsit, csak meg lett javítva.

Legfeljebb abból indulhatnék ki, hogy erről sem szóban, sem írásban nem lettem tájékoztatva.


Próbáld el elmondani a motorcserét úgy, hogy annak kifejezetten örüljön a vevő, de verd át valójában.

2016. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fordítsuk már meg a nézőpontot. Te örülnél vevőként, ha az eladó elhallgatna egy motorcserét, majd te csak később jössz rá a turpisságra. Ha egyautóban motort kell cserélni, akkor az esetek nagy részében a kocsi más részei sem lehetnek, lehettek megfelelő állapotban.
2016. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.


Ha egy kommersz autóban 350-400 ezernél elkezdi enni az olajat a motor,akkor nem fogok 100-150 ezret generálra költeni,hanem inkább keresek bagóért egy bontott motort,és beleteszem.

Nincs ebben semmi ördöngősség.

2016. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem hogy rejtett hiba-e? Mert nem hibás, csak cserélve lett egy másikra.
2016. szept. 9. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!