Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlatok, első...

Milyen motort ajánlatok, első motorként?

Figyelt kérdés

Nem ültem még soha motoron szóval nem tudom milyen.

De ezen változtatni akarok ezért gondolkozok egy motor vásárlásán. Ezért szeretném kipróbálni a haverjaim azt mondják király szóval én is vásárolni akarok egyet.

De mivel nincs túl nagy tapasztalatom ezért nem is tudom, hogyan lássak neki. Valamilyen vezetői engedélyem van motorra általános iskolába a rendőrség tartott ilyen tanfolyamot ingyen amit ki kellet járni és vizsgázni aztán így lett meg.

És most jutottam arra a pontra, hogy szeretnék egy motort venni. Leginkább a krossz motorok érdekelnek.

Tehát hogyan is lássak neki. Árak kb 180-300 ezer ezzel tisztában vagyok. Minimális tudásom van csak a motorokról szóval ezért teszem fel ezt a kérdést.

Aki már jártasabb az biztos tud segíteni.

Milyen ha jó a hangja a motornak mit kell figyelni vásárláskor stb ezekre lennék kíváncsi.

Természetesen használt motorokra lennék kíváncsi.

Gyári új az nem az én bukszám.



2016. szept. 9. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Két dolog:


"Nem ültem még soha motoron..."

és

"Valamilyen vezetői engedélyem van motorra általános iskolába a rendőrség tartott ilyen tanfolyamot ingyen amit ki kellet járni és vizsgázni aztán így lett meg."


Kellett két kört menni XBOXon a MotoGP játékban? Vagy sorolták a vezetői engedélyt? Vagy miféle paradoxon ez?

2016. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Robogón ültem de motoron nem :D
2016. szept. 10. 00:27
 3/4 A kérdező kommentje:

És különben is vizsga alatt nem szabadon megyek ha nem arra amerre kijelölik. Vagy mondják a rádióban.

Tehát kemény 2-3 órát ültem robogón... az nem hiszem, hogy nagy tapasztalat lenne.

2016. szept. 10. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

1. Tanfolyamot nem a rendőrség tart.

2. Elmélet 16 óra, gyakorlat 10 + 1 óra. ( AM kat )


Te sosem voltál tanfolyamon. Kérdésed kitaláció. Menjél leckét írni.

2016. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!