Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában nyitottabbak a...

Amerikában nyitottabbak a motor/autó építésre?

Figyelt kérdés

Mármint a törvény szempontjából mondom.

Amerikában sokan építenek motort, sokkal több a tuningos autó. Egyszerűbb ott? Itthon ahogy hallottam elég problémás bármit is módosítani a kocsin ha valaki át is akar menni a műszakin.


2016. szept. 9. 22:53
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
Amerikában úgy tudom hogy műszaki sincs. Csak ha valami balesetben "részt veszel " és tuningolt géped van akkor téged vesznek elő....
2016. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itthon már arról is papír kell ha hozzáérsz, ott meg nem. ott szabadabb az egész autóépítés dolog, de ez nem meglepő, hiszen történelmük része.
2016. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amerikában, de már Angliában is bármire adnak rendszámot amin van lámpa meg index. Múltkor olvastam hogy angliában egy 2000 lovas dragster kapott rendszámot.
2016. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb a korlátozás (önszivatás) és több a pénz, így több az épített autó/motor is.
2016. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így igaz nincs műszaki, és erős túlzás de ha megy az autó és fog a fék már megkapja a rendszámot.

Az amerikai törvények felnőttként kezelik a vezetőket.Ha tükrösített gumival vezetek sem büntetnek meg,míg bajt nem okozok,viszont azután sok pénzem bánja a gyermekded viselkedésem...

Bárhogy átalakíthatod,tuningolhatod az autódat teljesen legálisan.

Ha te a kis 1.4-es Toyota Coroládba valami komoly V8-at akarsz tenni, nyugodtan beleteheted nem lesz belőle probléma, és senkit nem fog érdekelni.

2016. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!