Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G kombinak mennyire...

Astra G kombinak mennyire nyílik fel a csomagtartó ajtaja?

Figyelt kérdés
Bele tudja verni a fejét egy 185 magas?
2016. szept. 10. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a teleszkóp még nincs elfáradva akkor elég magasra nyílik fel. De én pl fejeltem már meg a szűk 175 centimmel. Akkor cseréltem teleszkópokat mindkettőt lecseréltem és elég magasra felnyomja.
2016. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mivel a kocsi tetővonala jóval 185cm alatt van, ezért nyilván be tudod verni.

2016. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kép jó ötlet. Ez a mostani kocsim, ez alatt pont elférek úgy hogy nem ér neki a fejem az ajtónak és a szélébe sem tudom beütni. Talajtól mérve 189cm.

[link]

F astrával próbáltam az szörnyű.

A G astra úgy látom magasabbra nyílik mint az F de a kép alapján talán kevésbé magasra mint a fabia.

Majd elkapok egyet, élő próbára.

Köszi mindkettőtöknek.

2016. szept. 11. 08:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Le is mondtam az astráról. Nagyon gagyi az a hátsó ajtó megoldás még egy 15 éves fabiához képest is.
2016. szept. 11. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a gagyi benne? Ha fabia-d ajtaja jobban túl lógna a kocsin, akkor ugyanúgy bevernéd a fejed. Valamit valamiért. A Fabia-ban kapsz egy érzetre magasabbra nyíló ajtót, ami nem igaz, cserébe kevesebb a raktér lényegesen
2016. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ajtó kialakitása, nyílása, az hogy kinyitva lefelé hajlik a vége, ez a gagyi, 80-as évek színvonala.

A skodáé alá be tudokállni, be is állok rakodáskor, nem éri el a fejem (már írtam). Ha hosszabb lenne sem érné el, hacsak nem hajlana lefelé nyitott állapotban (ami übergagyi lenne)

Az igaz, hogy a skoda kialakítása helyet vesz el a csomagtérből de ez nem szempont, a kérdés is csak az ajtó magasságra szól.

Ne értsd félre, teljesen ok ha neked az astra jobban bejön, csak válaszoltam.

2016. szept. 12. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol hajlik lefelé?:) Nézd már meg a képet, vízszintestől emelkedi az ajtó nyitott állapotban végig. max te egy olyat néztél aminél már elhasználódtak a teleszkópok, ahogy fent írták.

Egyébként ha nem szempont a csomagtér mérete, miért kombi kell?

Kezdem úgy érzeni, hogy ez szimplán csak troll kérdés mi meg bedőltünk.


Nekem is teljesen ok, ha nem tetszik az Astra csak éppen nem lesz ettől gagyi, ez kb olyan érv, mint hogy gatyi az összesháromajtós, kocsi, mert hátra az ülést előrehajtva kell bemászni, pedig már 50 éve kitalálták a 4 ajtós karosszériát

2016. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. Nem nyílik fel annyira ami nekem megfelelne. Ennyi. Megvolt a válasz.
2016. szept. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!