Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem vagyok jó fizikából,...

Ha nem vagyok jó fizikából, kémiából, matekból nem lehetek jó kamionosnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10.-es vagyok és nem vagyok valami jó matekból és a reál társaiból.

Ha matekból kettesre érettségizek majd (ha eljutok odáig), az nem nagy probléma?



2016. szept. 13. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:

21 évesen el szeretnék kezdeni kamionozni, addig iskola mellett dolgozok, hogy ne a szüleimet terheljem majd autóval és jogosítvánnyal.


DE! Ha esetleg megbukok vagy valami, és nem akarom újrakezdeni az osztályt, leteszem a könnyűgépkezelői jogsit és 21 éves koromig raktárban dolgozok akkor is lehetek kamionos? Szóval, 8 osztály elég hozzá, igaz?

2016. szept. 13. 15:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz csak jogsi kell, esetleg egy saját jármű, és minél több vezetési tapasztalat, a többi csak extra. Érettségid legyen, hiába csak 8. ált. kell a jogsihoz, illetve angol nyelv lehet nagy plussz ha nemzetközi logisztokába kapcsolódnál. Nagy kéréds, hogy mit csinálsz 21 éves korodig érettségi után, ugyanis a C-nél magasabb a korhatár, mint a B-nél (főleg h utóbbi előfeltétele a C-nek.)
2016. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom közben te is hozzátettél némi infót, érettségit azért írtam, hogy legyen, mert nem voknak sokba nézni a munkaadók, ha egy érettségire se voltál képes. Míg érettségi + angol + C kat.-tal már igen jól lehet keresni
2016. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Azért valahogy fejezd be a középiskolát... Közben fejleszd az angolod és gyere ki jogsival Angliába.
2016. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én E-t szeretnék, utána meg valamilyen ADR-t.

A C kezdőként lesz jó max.


Ha lesz érettségim 19 éves koromtól 21 éves koromig elmegyek egy autószerelői OKJ képzésre esetleg.

Jövőre ilyenkor már meglesz a B-s jogsi, 18 évesen lesz autóm azonnal, szóval lesz 2 év B-s tapasztalatom 21 éves koromig. A kocsira meg a jogsira nyári munkából, és iskola melletti munkából lesz pénzem.

2016. szept. 13. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó terv, hajrá.

Amint eléárted a célod, azon gondolkozz, hogy mit szeretnél a fuvarozás után csinalni, amikor eljön a családalapítás ideje. Általában ez a második legnagyobb dilemma ilyen szamában.

2016. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

ez most valami vicc? :D Úgy értem... ez nem szakma, ehhez semmi tudás és végzettség nem kell. Ezért van annyi bunkó tahó idióta paraszt kamionos, mert még a 8 általánosuk is alig van meg :)


Persze hogy lehetsz, ha nincs középsulid akkor is :D ADR-el azért vigyázz, nem eszik olyan forrón a kását, nem mondom hogy ne vagy hogy rossz, csak kérdezz meg pár embert aki ezt csinálja hogy mikkel jár :D

2016. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!