Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 felújítás?

Simson S51 felújítás?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Simson S51N-t. Nincs ANNYIRA rossz állapotban, de azért látszik rajta hogy az évek megviselték. A karbit már kicseréltem, 16N3-asra, azt nem tudom jó döntés volt-e...

[link]


3 sebességes, alapjárattal semmi gond nincs, melegen szépen indul, hidegen 4-5 rúgás. Az egyetlen dolog amit észrevettem, hogy hármasban ha jobban húzom neki a gázt (nem padlógáz) akkor valami nagyon beteg hangot ad ki. Nincs még sok tapasztalatom a simsonokkal, de szerintem ez nem normális. A kérdésem az lenne hogy mivel kezdjem a felújítást, illetve melyek a legfontosabb részek amiket először kellene kicserélnem/kicseréltetnem. Felújításon nem tuningot értek, csak ki szeretnék cserélni pár dolgot hogy egy kicsist javítsak az állapotán.



2016. szept. 15. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kellene találni a beteg hang okát. A blokkban van egy halom csapágy ami adhat ki szar hangot.
2016. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!