Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gömbfej felújítás kapcsán van...

Gömbfej felújítás kapcsán van valakinek jó, vagy rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik jóval egyszerűbb lenne autóm lengőkarját és kormányösszekötőit felújíttatni, mint újat szerezni belőle, de hallottam olyat, hogy a felújítottak nem sokáig bírják. Bármilyen tapasztalata van ennek kapcsán valakinek, szívesen olvasom.

2016. aug. 4. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

a márka megnevezése nem ártott volna..de ettől függetlenül senki nem újít fel "gömbfejet", a spórolás miatt(sem)


...ugyanis az nem olyan egyszerű..többe van a (tökéletes)felújítás, mint az új..

na persze van amit lengőkarral együtt adnak csak, mert úgy szerelhető.

2016. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Féltengely csuklót újítanak fel, de gömbfejet nem hallottam még. Nem lenne értelme, mert drágább lenne mint az új.
2016. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez butaság.Nem tudom ki mondhatott neked olyat,hogy gömbfejet felújítanak.Lengőkart igen.Ki nyomják belőle a régi szilenteket és bele az újat.Le veszik róla a régi gömbfejeket ,és rászerelik az újat.Kormány összekötő szintén zenész,újat.
2016. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!