Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felmentem a padkára sajnos...

Rumi bátya kérdése:

Felmentem a padkára sajnos olyan 20-30al, azóta ferde az autó szemből nézve. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Sajnos nem szerós a kocsi és elnéztem egy kanyart este, így 30-al rámentem egy elég magas padkára (jobb oldalával), azóta balra dől az autó kb 2cm-t. ha lenyomom mindkét oldalt, a bal oldala nem sziszeg, a jobb igen. miért lehet ez? ötletek? köszönöm előre.

2016. szept. 15. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kiütötted a futóművet az autó alól.

Szerviz.

Pontos diagnózist ott tudnak mondani (megúsztad beállítással, vagy cserélni kell alkatrészeket)

2016. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy milyen az autód kormányzása, ha benézted a padkát, akkor benézted. Fölösleges szöveg, hogy nem szervós.

Különben, aki csak úgy tudja a hibát leírni, hogy "szemből nézve ferde" és hogy "a jobb oldal sziszeg" az vigye az autót szervizbe, ne a neten végezzen közvélemény kutatást.


Azt azért elmondanám, hogy akármekkora erővel vered oda a jobb elejét, attól a bal oldal nem fog megemelkedni.

Mert ugye nem merev első hidas hot-rodról beszélünk, hanem egy független felfüggesztésű első futóműről?

/értsd az egyik oldalt akár le is tépheted, a másik alig sérül/ :)


A nyomkodáskor hallott "sziszegés" pedig valószínű a jobb oldali elgörbült gátlószár súrlódásának a hangja.

2016. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!