Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan qashqai 2008-as modell...

Nissan qashqai 2008-as modell 1.5dci v 2. 0dci-t vennétek?

Figyelt kérdés

Melyik a megbízhatóbb? 1.5 ből nagyobb a kínálat de az ár hasonló. Elkapkodni nem akarom a vásárlást.

Évi 30-40e km-t megyek.

Kintről hoznám, nem a 4-5000eur -s árúakat nézem hanem 7-8000, amik már nagyon szépen néznek ki. Márkakereskedésből lenne, jó értékeléssel. Szerintetek megbízható egy ilyen autó? Nem szeretném ha a következő pár évben évi 150e ft-nál több menne el a szervízre az olaj és egyéb kopó alkatrészeken felül.


2016. szept. 18. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Cserébe iszonyú lomha, olyant biztos nem vennék, akkor már a 2.0 benzines jobb, de szerintem a fogyasztáson behozom a dízel költségeit. évi 30e km-t megyek legalább, az azért elég sok.
2017. márc. 5. 21:12
 12/15 anonim ***** válasza:

Jobb. hogy jobb észre tértél. Csakis benzinest. Ha dombos vidéken laksz akkor kell a 4x4 télen, mert batár. Tolatókamera nélkül meg nem látsz ki már ebből sem. Bár azt hiszem alap +1 felszereltségbe is adtak idővel. Tehát a nem fapadosba.


Én Armadát is, de ezt is vezettem, már mint modellt mert újabb volt de ez a J10, sminkes csajé volt CA-ban.

2017. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BiTOPro97 ***** válasza:
#12 +1
2017. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BiTOPro97 ***** válasza:

Bár én armadád nem vezettem, nem vagyok én admirális. :D


Amúgy ha Fordod volt, akkor abban érdmes inkább gondolkodni.

2017. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A mi családunk jelenleg a 2016-os Nissan X-Trail-re voksol. Qashqai is szóba jött, de a nagyobb tesó jobb családosan. Az 2008-as qashqai 410 literes csomagtere nekünk kicsi, hiszen ha utazunk, akkor viszi nejem a fél házat. :-) Persze, ez néha jól jön, mert sok minden szükséges a gyerekek mellett. Pedig manapság már kisiskolások, mégis sok a cucc. Ahogy nőtt a család, nőtt az autó is. Sedan, kombi, majd egyterű. Az X-Trail pedig olyan, akár egy magasított egyterű. A Qashqai pedig, mint egy magasított ötajtós ferdehátú.

Japán és francia autóink voltak. Most ötvöztük a kettőt a Nissan-nal. :-) (céges járgányból olasz, japán és német tapasztalatom is van)

Több barátunknak volt és van Qashqai autója. Egyik baráti pár, 11 éve újra és újra qashqai-t vesz. Szomszédunkban van egy jómódú üzletember, aki számtalan drága luxus autót használ cégén keresztül, a sajátja mégis egy qashqai.


Mivel, nem új a kérdés, érdekelne, megvetted vagy sikeresen lebeszéltek róla? Ha megvetted, mi a saját tapasztalatod?

2017. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!