Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hol vezethetek...

Budapesten hol vezethetek ahol minimális a forgalom? Friss a jogsim.

Figyelt kérdés

Ma ebédszünetben kapom meg a jogsimat személyes átvétellel, délután pedig kölcsönkértük párom nagyapjának autóját. Pár hétig nem szeretnék nagyon forgalomba menni, mert vidéken vizsgáztam és gyakorlatoztam, így olyan helyet keresek Pesten, ahol nincs nagy forgalom és szokhatom kicsit az autót. ( Benzines, én dízelen tanultam ).


Köszönöm!



2016. szept. 19. 11:07
 1/10 anonim válasza:
30%
OMG! És egyből vezetni kell, ahogy délután megkapod a jogsit...
2016. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Menj ki este, olyan 9 után.Járj be egy útvonalat többször, aztán másnap újra, de akkor már nappal, valódi forgalomban.
2016. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves eggyes. Igen, miért? Nem mindegy, pláne neked, hogy ma vagy jövő héten kezdek vezetni? Istenem, szerinted miért szereztem jogsit?
2016. szept. 19. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
És mégis honnan indulnak? Tok mindegy hol van kis forgalom ha át kell mennem keresztbe a varoson, hogy odajuss...
2016. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez nem gond, mert lesz velem egy tapasztalt söfőr is. Egyenlőre pár hétig csak az autót szeretném szokni (benzines Nissan Juke), mert teljesen más mint amin tanultam ( dízel Golf IV).


Úgy gondolom inkább gyakorlok, mint hogy lefulladjak a Hungárián a délutáni csúcsban. Nem értem miért bántja ez egyeseket.

2016. szept. 19. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a hol a kérdés, mert ilyen helyet nemigen találsz, hanem az hogy mikor. Hét végén próbálkozz külső kerületekben.
2016. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az autót akarod szokni, akkor bármikor kimész zárás után egy hipermarket parkolójába, aztán ott gyakorolhatod a vezetést. Ha megszoktad a kezelését, akkor menj nyugodtan a forgalomban is, de javaslom, hogy kezdésnek egy ismerős útvonalon és kis forgalomban menj.
2016. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elsősorban a hol, inkább a mikor a lényeg.

Legyen ismerős a környék, és ne legyen nagy a forgalom.

Gyakorolni talán legjobb a vasárnap, de lehet az bármelyik nap, ha a körülmények megfelelnek.

Lehetőleg nappal legyen, amikor jól látsz mindent, az esti, éjszakai vezetés egy másik fejezet lesz a gyakorlás során, ne azzal kezdd.

2016. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2016. szept. 19. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a jogsidban van korlátozás, hogy csak dizelre jó akkor tilos a benzinest vezetned. Hogyha pedig nincs korlátozás bárhol vezethetsz, hisz van rá papírod.

Most tudsz vezetni vagy nem? Van jogsid vagy nem?

2016. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!