Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez a két autó...

Szerintetek ez a két autó közül megéri megnézni bármelyiket is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. szept. 20. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első annyira meggyőző a képeken, hogy már gyanús:) Én azt kérdezném meg és mennék el megnézni. Ügyelj a klímára, mert alighanem az nem működik rajta. Ha nem csak fel kell tölteni (ami 12.000 ft kb.)akkor nagyobb a baj. (a kereskedő feltöltené, ha csak annyi lenne a baja)
2016. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen ! A másodikról mi a véleményed ?
2016. szept. 20. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:

"Tévesztés elírás jogát fenntartjuk." <--- Itt van az, hogy azonnal meg kell nyomni a Vissza gombot a böngészőben és másikat nézni.


Hogyne, leír róla minden csudi jót, aztán meg, hogy fenntartja az elírás jogát..


A klímát szerintem is feltöltené, ha csak annyi baj lenne az autóval.

2016. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval akkor már inkább a második. A kevesebb néha több.


Egyébként kereskedőtől a büdös életbe nem vennék autót, mert egyszer már nagyon rácsesztem.

2016. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A másodiknak csak külföldi okmányai vannak. Nálam ez kizáró ok lenne, de ez az én privát véleményem.

Mindenesetre szakember (vagy szakszerviz) alaposan nézze meg, bármelyiket választod. Az első tényleg már szinte "túl szép", azért gyanús.

2016. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 joco5582 ***** válasza:

Szerintem ennyiből nem lehet megállapítani, hogy érdemes-e elmenni vagy sem. Képen minden kicsit jobbnak tűnik mint valójában, ráadásul a legtöbb hirdetés szövege köszönő viszonyban sincs a valósággal.


Még jobb helyeken sem pl Márkaszervizek használtautós hirdetésénél. (Tisztelet a kivételnek)


Én bizony elmennék mindet megnézni, és csak a próbakör után ítélném meg őket.

Ezeknél a Mazdáknál mindenképp kritikus a karosszéria állapota. Vigyél legalább 20-30 cm-es tükröt és nézz alá. Autó hátulja gyárilag nincs kezelve, így onnan indul el a rohadás. Tehát csomagtartó alatti fenéklemez, kerékjárati íven, küszöb kerékjárat találkozásánál.

Itt ne azt nézd, hogy javítható-e vagy sem, mert igen nem is mondanám sok pénznek, de sok kicsi összejön.

Nézd meg az ajtók alsó élét is. Szinte mindnél előjön előbb utóbb a rozsda, itt se attól kell megijedni, ha van egy pötty, hanem attól ha már 10 éve rügyeztetik, és neked kell kilakatoltatnod.

Kopott motorok már tudják csipegetni az olajat, ezért figyelj árulkodó jelekre, pl olajosflakon a csomagtartóban, olajbetöltőn hétmérföldes olajnyomok ilyesmi. Ezeknél ez nem megszokott, a jó nem eszi az olajat.


Jó lenne átnézetni szervízbe, de használtautó telepen ilyenre nemigen van lehetőség.


Ennyi pénzért szerintem magán hirdetőnél többet kapsz, és nagyobb eséllyel tudsz begurulni műhelybe átvizsgálásra.

2016. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem rendben köszönöm szépen a tanácsokat !
2016. szept. 20. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a 94-98 között gyártott 323F-ek között nézelődnék.

Azokból is leginkább a 97 elöttieket.

2016. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként azért, mert odaírja a hírdetésbe, hogy fenntartja a tévedés stb. jogát, attól még pechére ez nem így van. A leírtakért felelősséggel tartozik. Volt ez téma már szakoldalakon is.

A rozsdát nagyon kell nézni, pláne ha az autó osztrák volt. Ezek a Mazdák hajlamosak a rohadásra. Ennyi pénzért nem lenne szabad nagy távolságokra utazgatni autóért. Ami közelebb van, azt nézd meg. A külföldi okmányos autók árára még alaposan rá kell tenni, plusz idő, utánajárás, mire magyar lesz, Nem mennék bele.

2016. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Például.

2016. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!