Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ukrajnában tankolni?

Ukrajnában tankolni?

Figyelt kérdés

Olvastam, a dízel ott még mindig 170Ft, ha pl. kinti Shell-nél tankolok is lehet rossz minőségű a gázolaj?

Vagy egyáltalán a határközeli kutak ugyanazt árulják mint itthon?

Kannában lehet-e hozni a csomagtartóban (iso szabványos kannában) és ha igen, egyszerre mennyit?

Saját részre, nem feketén seftelni gondoltam, csak néha kimenni tankolni, nincs vészesen messze a határ.

Egyebekből mennyit engednek behozni, alkoholon és cigarettán kívül innivalók ilyesmi pl. édesség?

És még egy kérdés, még mindig bele kell tenni a pénzt az útlevélbe, vagy a rendőr kéri a kétszázast? Régen az volt...



2016. szept. 20. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az ottani kutakon az ukrán szabványnak megfelelő üzemanyagot lehet kapni, Shell ide vagy Shell oda. De jelenthet némi fényt az alagút végén, hogy ott is egyre több már a modern (dízel) autó, ami nem megy el már mindenféle szirszar gázolajjal.
2016. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A kinti nagyobb kutakon normális gázolaj van, nyugodtan tankolhatod.

Kannában 10 litert lehet behozni.

2016. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 170 forint amúgy. 220.
2016. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, néztem 210ft-ra jön ki mostanában. Még az is jó.

Az a kérdésem miszerint elvárják-e a határon a pénzt még mindig, még ha nem is "határjáró" kocsival vagyok?

2016. szept. 21. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik határon. Amúgy nem.
2016. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Záhony van legközelebb.
2016. szept. 21. 15:42
 7/7 Hajas86 válasza:
100%

Már nem kérnek pénzt. A kis bodéra ahol az utlevelet kezelik ki is van irva hogy "ukrajna korrupt ellenes.....pénzel valo vesztegetés büncselekmény.. " valami hasonlo van irva.

De elveszik bármikor a pénzt ha adod. Pl hosszu sor áll a soromponál.előre mész,katonávsl kezezel és mész is. :)

1 fő 2 doboz cigi, 1 liter szeszes ital, 16 liter sőr.

Nyiregyről járok át én is

2017. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!