Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megéri Ukrajnában tankolni...

Megéri Ukrajnában tankolni 150Ft-ért?

Figyelt kérdés
Az ár magáért beszél, a kérdés arra irányul, hogy az értéke van-e olyan, mint az itthoninak? Nem rosszabb-e a minősége annyival, hogy az elvegyen az autóm élettartamából?
2009. máj. 7. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Tankolj valamelyik ismert benzinkúton és akkor nem lesz gond. Úgy tudom MOL-kút is van ott.
2009. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanaz a benzin van ott is, semmivel nem rosszabb minőségű, mint az itthoni kutaknál!
2009. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az ukrán üzemanyag kiváló minőségű, a magyar elbújhat mellette... Figyeld meg, hogy pl. a fogyasztás is csökkeni fog vele.
2009. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

Nem tudom hol hallottátok azt a hülyeséget hogy ,, kiváló minőségűek" ...nekünk van orosz ismerősünk,és mindig amikor meglátogattuk őket kocsival (1200km kb) figyelmeztettek előtte hogy az ukrán kutakat kerüljük, ha csak nem akarunk utána új kocsit venni.Jó ez persze túlzás de semmi kép sem jó minőségű,mivel nincs megfelelően tisztítva.

Amikor meg ők jöttek hozzánk a régi 406-os peugeot-jukkal , Ukrajnában tankoltak és utána meg két héten keresztül vette a csávó az adalékanyagot a kocsiba mert mindig lefulladt.

2009. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretném ha tudnátok, hogy nem én pontoztam le senkit. Köszönöm a segítséget, de akkor az utolsó hozzászólón kívül van vkinek még személyes tapasztalata az ügyben?
2009. máj. 9. 08:37
 6/8 anonim válasza:
100%
Ukrajna mellett lakom és sokan oda járnak tankolni az üzemanyag ott is csak üzemanyag ha nem lenne jó nem ménének ott sem az autók
2009. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ukrajnában lakom itt jó minőségűek az üzemanyagok (kivéve az ukrán nevezetű tankolókon) kívül bárhol lehet tankolni mol wog okko ezek jók tapasztalatból mondom
2011. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk többet fogyasztott a kocsi, mikor magyar benzint tankoltunk. Suzuki a típusa és elég ritkán látott itthoni benzint. 5 éve azzal megy, semmi baja.
2011. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!